608518-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – 48/26 – Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel48/26 – Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie do Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej przy Al. Armii Krajowej 101 artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku wg zestawienia ilościowego i rodzajowego określonego w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, spełniających parametry jakościowe określone w Załączniku Nr 2 do swz, na warunkach określonych projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do swz. 2. Oferowany towar musi być nowy i nieużywany. 3. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z transportem i rozładunkiem będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy. 4. Dotyczy Części 54 – Wykonawca zobowiązany jest w ramach ceny przedmiotu zamówienia do przekazania 500 sztuk glukometrów spełniających normę ISO 15197:2015 lub równoważną i kompatybilnych z oferowanymi paskami oraz do przeszkolenia pracowników Zamawiającego w siedzibie Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w zakresie obsługi glukometrów.
Interne Kennung48/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie do Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej przy Al. Armii Krajowej 101 artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku wg zestawienia ilościowego i rodzajowego określonego w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, spełniających parametry jakościowe określone w Załączniku Nr 2 do swz, na warunkach określonych projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do swz. 2. Oferowany towar musi być nowy i nieużywany. 3. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z transportem i rozładunkiem będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy.
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytk
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku
LosLOT-0006
TitelCzęść 6 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku
LosLOT-0007
TitelCzęść 7 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku
LosLOT-0008
TitelCzęść 8 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku
LosLOT-0009
TitelCzęść 9 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku
LosLOT-0010
TitelCzęść 10 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku dla Oddziału Neonatologicznego
LosLOT-0011
TitelCzęść 11 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku dla Oddziału Neonatologicznego
LosLOT-0012
TitelCzęść 12 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii
LosLOT-0013
TitelCzęść 13 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii
LosLOT-0014
TitelCzęść 14 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku
LosLOT-0015
TitelCzęść 15 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku dla Pracowni Endoskopii
LosLOT-0016
TitelCzęść 16 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku
LosLOT-0017
TitelCzęść 17 - Dostawa taśm do leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu
LosLOT-0018
TitelCzęść 18 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku do urządzeń medycznych producentów ATOM Medical, Care Fusion, Vapotherm
LosLOT-0019
TitelCzęść 19 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku do aparatów producentów GE Healthcare, Promed, Masimo, Philips i IMT Medica
LosLOT-0020
TitelCzęść 20 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku do neuronawigacji Stealthstation S7 producenta Medtronic
LosLOT-0021
TitelCzęść 21 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku do pomp objętościowych Volumat AGILIA producenta Fresenius
LosLOT-0022
TitelCzęść 22 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku do pompy Flocare 800 i Flocare Infinit
LosLOT-0023
TitelCzęść 23 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku do rejstratorów holtera EKG Lifecard CF i RR OnTrak/ Specelabs Healthcare
LosLOT-0024
TitelCzęść 24 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku do mikroskopów neurochirurgicznych Kinevo 900 producenta Carl Zeis
LosLOT-0025
TitelCzęść 25 - Dostawa sterylnych obłożeń operacyjnych
LosLOT-0026
TitelCzęść 26 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku do neuromonitoringu nerwu twarzowego do aparatu Inomed C2
LosLOT-0027
TitelCzęść 27 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku do aparatu do znieczulenia Atlan A350 i kardiomonitora Vista 120
LosLOT-0028
TitelCzęść 28 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku
LosLOT-0029
TitelCzęść 29 - Dostawa elektrod do Vaporyzator
LosLOT-0030
TitelCzęść 30 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku
LosLOT-0031
TitelCzęść 31 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku do aparatu Delphis IP typ PRO 928 producenta Laborie Medical Technologie
LosLOT-0032
TitelCzęść 32 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku dla Oddziału Ginekologii i Położnictwa
LosLOT-0033
TitelCzęść 33 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku dla Oddziału Urologicznego
LosLOT-0034
TitelCzęść 34 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku do monitorowania hemodynamicznego dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii
LosLOT-0035
TitelCzęść 35 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku
LosLOT-0036
TitelCzęść 36 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku
LosLOT-0037
TitelCzęść 37 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku
LosLOT-0038
TitelCzęść 38 - Dostawa artykułów jednorazowego i wielorazowego użytku do respiratorów producenta Drager
LosLOT-0039
TitelCzęść 39 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku do aparatów medycznych producenta Drager
LosLOT-0040
TitelCzęść 40 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku do urządzeń medycznych producenta Philips
LosLOT-0041
TitelCzęść 41 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku do aparatu do znieczulenia DAMECA MRI 508 producenta DAMECA
LosLOT-0042
TitelCzęść 42 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku
LosLOT-0043
TitelCzęść 43 - Dostawa specjalistycznych zestawów operacyjnych
LosLOT-0044
TitelCzęść 44 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku dla Pracowni Endoskopii
LosLOT-0045
TitelCzęść 45 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku
LosLOT-0046
TitelCzęść 46 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku
LosLOT-0047
TitelCzęść 47 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku
LosLOT-0048
TitelCzęść 48 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku
LosLOT-0049
TitelCzęść 49 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku do wentylacji nieinwazyjnej do urządzenia Airvo producenta Fisher&Paykel
LosLOT-0050
TitelCzęść 50 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku do ssaków próżniowych mocowanych na szynę Modura
LosLOT-0051
TitelCzęść 51 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku
LosLOT-0052
TitelCzęść 52 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku do Pracowni Cytostatyków
LosLOT-0053
TitelCzęść 53 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku do Pracowni Cytostatyków
LosLOT-0054
TitelCzęść 54 - Dostawa pasków do pomiaru glikemii
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie do Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej przy Al. Armii Krajowej 101 artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku wg zestawienia ilościowego i rodzajowego określonego w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, spełniających parametry jakościowe określone w Załączniku Nr 2 do swz, na warunkach określonych projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do swz. 2. Oferowany towar musi być nowy i nieużywany. 3. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z transportem i rozładunkiem będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy. 4. Dotyczy Części 54 – Wykonawca zobowiązany jest w ramach ceny przedmiotu zamówienia do przekazania 500 sztuk glukometrów spełniających normę ISO 15197:2015 lub równoważną i kompatybilnych z oferowanymi paskami oraz do przeszkolenia pracowników Zamawiającego w siedzibie Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w zakresie obsługi glukometrów
LosLOT-0055
TitelCzęść 55 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku do Oddziału Gastroenterologicznego
LosLOT-0056
TitelCzęść 56 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku
LosLOT-0057
TitelCzęść 57 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku
LosLOT-0058
TitelCzęść 58 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku dla Oddziału Urologicznego
LosLOT-0059
TitelCzęść 59 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku
LosLOT-0060
TitelCzęść 60 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku
LosLOT-0061
TitelCzęść 61 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii
LosLOT-0062
TitelCzęść 62 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku dla Oddziału Neonatologicznego
LosLOT-0063
TitelCzęść 63 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku
LosLOT-0064
TitelCzęść 64 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku
LosLOT-0065
TitelCzęść 65 - Dostawa artykułów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku do respiratorów producenta Weinmann Emegency Medical Technology i do defibrylatorów Corpuls 3 producenta GS Elektromedizinische
608518-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 48/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005
Lot: LOT-0006
Lot: LOT-0007
Lot: LOT-0008
Lot: LOT-0009
Lot: LOT-0010
Lot: LOT-0011
Lot: LOT-0012
Lot: LOT-0013
Lot: LOT-0014
Lot: LOT-0015
Lot: LOT-0016
Lot: LOT-0017
Lot: LOT-0018
Lot: LOT-0019
Lot: LOT-0020
Lot: LOT-0021
Lot: LOT-0022
Lot: LOT-0023
Lot: LOT-0024
Lot: LOT-0025
Lot: LOT-0026
Lot: LOT-0027
Lot: LOT-0028
Lot: LOT-0029
Lot: LOT-0030
Lot: LOT-0031
Lot: LOT-0032
Lot: LOT-0033
Lot: LOT-0034
Lot: LOT-0035
Lot: LOT-0036
Lot: LOT-0037
Lot: LOT-0038
Lot: LOT-0039
Lot: LOT-0040
Lot: LOT-0041
Lot: LOT-0042
Lot: LOT-0043
Lot: LOT-0044
Lot: LOT-0045
Lot: LOT-0046
Lot: LOT-0047
Lot: LOT-0048
Lot: LOT-0049
Lot: LOT-0050
Lot: LOT-0051
Lot: LOT-0052
Lot: LOT-0053
Lot: LOT-0054
Lot: LOT-0055
Lot: LOT-0056
Lot: LOT-0057
Lot: LOT-0058
Lot: LOT-0059
Lot: LOT-0060
Lot: LOT-0061
Lot: LOT-0062
Lot: LOT-0063
Lot: LOT-0064
Lot: LOT-0065