2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy mięsa i przetworów mięsnych z drobiu, wołowiny oraz podrobów do Zakładu Karnego we Wronkach
Beschreibung: Dostawy mięsa i przetworów mięsnych z drobiu do Zakładu Karnego we Wronkach (kurczaki świeże i mrożone - 10000 kg, udziec z kurczaka (150g-200g) - 500 kg, skrzydełka drobiowe - 500 kg, mięso z uda kurczaka b/k - 2000 kg, serdelki drobiowe - 1000 kg, kiełbasa śląska drobiowa - 1000 kg, kiełbasa szynkowa drobiowa - 2000 kg, szynka drobiowa - blok - 1000 kg, mielonka z indyka - 1000 kg, mielonka firmowa drobiowa - 1000 kg, pasztetowa drobiowa - 3200 kg). Dostawy mięsa i przetworów mięsnych z wołowiny oraz podrobów do Zakładu Karnego we Wronkach (mięso gulaszowe wołowe - 100 kg, mięso mielone wołowe - 1200 kg, wątroba wieprzowa - 1000 kg, głowizna wieprzowa - 10000kg, serca wieprzowe - 1000kg, pieczeń rzymska - 4000kg, kiełbasa mielonka woł-wp - 3150kg, szynka mielona - 3150 kg, kiełbasa szynkowa wołowa - 3150kg, serdelki woł-wp - 6000kg, pasztetowa - 6000kg, salceson czarny - 3000kg, kaszanka cienka - 3000kg, wątrobianka wędzona - 6000kg.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15111000 Rind- und Kalbfleisch, 15131620 Rinderhackfleisch/Rinderfaschiertes, 15114000 Innereien, 15131130 Würste, 15131134 Blutwürste, 15112000 Geflügel, 15131130 Würste, 15131500 Geflügelerzeugnisse, 15131310 Pastete
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dostawy mięsa i przetworów mięsnych z wołowiny oraz podrobów do Zakładu Karnego we Wronkach
Beschreibung: Dostawy mięsa i przetworów mięsnych z wołowiny oraz podrobów do Zakładu Karnego we Wronkach (mięso gulaszowe wołowe - 100 kg, mięso mielone wołowe - 1200 kg, wątroba wieprzowa - 1000 kg, głowizna wieprzowa - 10000kg, serca wieprzowe - 1000kg, pieczeń rzymska - 4000kg, kiełbasa mielonka woł-wp - 3150kg, szynka mielona - 3150 kg, kiełbasa szynkowa wołowa - 3150kg, serdelki woł-wp - 6000kg, pasztetowa - 6000kg, salceson czarny - 3000kg, kaszanka cienka - 3000kg, wątrobianka wędzona - 6000kg.
Interne Kennung: Część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131320 Zubereitungen aus Gänse- und Entenleber, 15114000 Innereien, 15131130 Würste, 15131134 Blutwürste, 15111000 Rind- und Kalbfleisch
Los: LOT-0002
Titel: Dostawy mięsa i przetworów mięsnych z drobiu do Zakładu Karnego we Wronkach
Beschreibung: Dostawy mięsa i przetworów mięsnych z drobiu do Zakładu Karnego we Wronkach (kurczaki świeże i mrożone - 10000 kg, udziec z kurczaka (150g-200g) - 500 kg, skrzydełka drobiowe - 500 kg, mięso z uda kurczaka b/k - 2000 kg, serdelki drobiowe - 1000 kg, kiełbasa śląska drobiowa - 1000 kg, kiełbasa szynkowa drobiowa - 2000 kg, szynka drobiowa - blok - 1000 kg, mielonka z indyka - 1000 kg, mielonka firmowa drobiowa - 1000 kg, pasztetowa drobiowa - 3200 kg).
Interne Kennung: Część II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15112000 Geflügel, 15131130 Würste, 15131500 Geflügelerzeugnisse, 15131310 Pastete