2. Verfahren
Verfahren
Titel: leveren en plaatsing containerbehuizingen voor de inzameling gfte afval, het leveren van toegangscontrolesystemen, vulgraadsensoren en een containermanagementsysteem
Beschreibung: Binnen de opdracht vallen de levering van: - De containerbehuizing met inwerptrommel; - De betonvoet voor de containerbehuizing; - Een 5G toegangssysteem; - Vulgraadsensoren voor boven en ondergrondse containers - Een operationeel containermanagementsysteem (SaaS-oplossing); Daarnaast omvat de opdracht alle werkzaamheden die nodig zijn voor het plaatsen van de containerbehuizingen en ondersteuning van de organisatie bij de inrichting van het containermanagementsysteem. De criteria waaraan de diverse onderdelen moeten voldoen zijn uitgewerkt in het Programma van Eisen (PvE). Zie hiervoor bijlage A en A1. Binnen de opdracht vallen de levering van: - De containerbehuizing met inwerptrommel; - De betonvoet voor de containerbehuizing; - Een 5G toegangssysteem; - Vulgraadsensoren voor boven en ondergrondse containers - Een operationeel containermanagementsysteem (SaaS-oplossing); Daarnaast omvat de opdracht alle werkzaamheden die nodig zijn voor het plaatsen van de containerbehuizingen en ondersteuning van de organisatie bij de inrichting van het containermanagementsysteem. De criteria waaraan de diverse onderdelen moeten voldoen zijn uitgewerkt in het Programma van Eisen (PvE). Zie hiervoor bijlage A en A1.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44613800 Abfallcontainer
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Partijen kunnen de Overeenkomst, onder dezelfde voorwaarden, 2 maal verlengen met een periode van maximaal 12 maanden.