60854-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa materiałów medycznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów medycznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów medycznych, która obejmuje: Pakiet 1 – Obwód oddechowy z workiem + rura dodatkowa, Pakiet 2 – Jednorazowe zestawy wentylacyjne, Pakiet 3 – Pojemniki do transportu materiału chirurgicznego, Pakiet 4 – Pojemnik do moczu, Pakiet 5 – Szczotki do czyszczenia kanałów bronchofiberoskopów (firmy Olympus) typu: BF-1TH180, BF-1TH 190, BF-TH 190, BF-H 190, BF-MP190F, BF-P190, do wideobronchoskopów ultrasonograficznych BF-UC180 F, BF-UC190 F, Pakiet 6 – Pojemniki jednorazowe na odpady medyczne, Pakiet 7 – Worek do dobowej zbiórki moczu, Pakiet 8 – Elektroda do EKG, Pakiet 9 – Worek na wymiociny, Pakiet 10 – Stazy jednorazowe, Pakiet 11 – Kieliszki do leków, Pakiet 12 – Kołdry grzewcze, Pakiet 13 – Strzygarka wraz z akcesoriami, Pakiet 14 – Ostrza do strzygarki 9661L 3M posiadanej przez Zamawiającego, Pakiet 15 – Wkłady, filtry i akcesoria do ssaków Medela typu Dominant – rok produkcji 2008, 2018; typ Vario18 – rok produkcji 2015; typ Vario18AC- rok produkcji 2012, 2016-2018, 2020; typ Vario18AC/AD - rok produkcji 2022, Pakiet 16 – Jednorazowe układy oddechowe, Pakiet 17 – Wyroby z masy papierowej do utylizacji w maceratorze typu Pulpmatric – rok produkcji 2010. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzach cenowych/ Przedmiot zamówienia, stanowiących załączniki nr od 1-1 do 1-17 SWZ.
Interne Kennung: 53 Z PN 25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie, 33141610 Sammelbeutel, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 – Obwód oddechowy z workiem + rura dodatkowa.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obwód oddechowy z workiem + rura dodatkowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia (załącznik 1-1 do SWZ).
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 – Jednorazowe zestawy wentylacyjne.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są jednorazowe zestawy wentylacyjne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia (załącznik 1-2 do SWZ).
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 – Pojemniki do transportu materiału chirurgicznego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są pojemniki do transportu materiału chirurgicznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia (załącznik 1-3 do SWZ).
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 – Pojemnik do moczu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest pojemnik do moczu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia (załącznik 1-4 do SWZ).
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 – Szczotki do czyszczenia kanałów bronchofiberoskopów (firmy Olympus) typu: BF-1TH180, BF-1TH 190, BF-TH 190, BF-H 190, BF-MP190F, BF-P190, do wideobronchoskopów ultrasonograficznych BF-UC180 F, BF-UC190 F.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są szczotki do czyszczenia kanałów bronchofiberoskopów (firmy Olympus) typu: BF-1TH180, BF-1TH 190, BF-TH 190, BF-H 190, BF-MP190F, BF-P190, do wideobronchoskopów ultrasonograficznych BF-UC180 F, BF-UC190 F. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia (załącznik 1-5 do SWZ).
Interne Kennung: Pakiet 5
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 – Pojemniki jednorazowe na odpady medyczne.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są pojemniki jednorazowe na odpady medyczne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia (załącznik 1-6 do SWZ).
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 – Worek do dobowej zbiórki moczu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest worek do dobowej zbiórki moczu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia (załącznik 1-7 do SWZ).
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 – Elektroda do EKG.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest elektroda do EKG. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia (załącznik 1-8 do SWZ po Modyfikacji).
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 - Worek na wymiociny.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest worek na wymiociny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia (załącznik 1-9 do SWZ po Modyfikacji).
Interne Kennung: Pakiet 9
Haupteinstufung (cpv): 33141610 Sammelbeutel
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10 – Stazy jednorazowe.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są stazy jednorazowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia (załącznik 1-10 do SWZ).
Interne Kennung: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11 – Kieliszki do leków.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są kieliszki do leków. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia (załącznik 1-11 do SWZ).
Interne Kennung: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12 – Kołdry grzewcze.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są kołdry grzewcze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia (załącznik 1-12 do SWZ).
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13 – Strzygarka wraz z akcesoriami.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest strzygarka wraz z akcesoriami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia (załącznik 1-13 do SWZ).
Interne Kennung: Pakiet 13
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14 – Ostrza do strzygarki 9661L 3M posiadanej przez Zamawiającego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są ostrza do strzygarki 9661L 3M posiadanej przez Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia (załącznik 1-14 do SWZ).
Interne Kennung: Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15 – Wkłady, filtry i akcesoria do ssaków Medela typu Dominant – rok produkcji 2008, 2018; typ Vario18 – rok produkcji 2015; typ Vario18AC- rok produkcji 2012, 2016-2018, 2020; typ Vario18AC/AD - rok produkcji 2022.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są wkłady, filtry i akcesoria do ssaków Medela typu Dominant – rok produkcji 2008, 2018; typ Vario18 – rok produkcji 2015; typ Vario18AC- rok produkcji 2012, 2016-2018, 2020; typ Vario18AC/AD - rok produkcji 2022. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia (załącznik 1-15 do SWZ).
Interne Kennung: Pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16 – Jednorazowe układy oddechowe.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są jednorazowe układy oddechowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia (załącznik 1-16 do SWZ).
Interne Kennung: Pakiet 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17 – Wyroby z masy papierowej do utylizacji w maceratorze typu Pulpmatric – rok produkcji 2010.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są wyroby z masy papierowej do utylizacji w maceratorze typu Pulpmatric – rok produkcji 2010. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia (załącznik 1-17 do SWZ).
Interne Kennung: Pakiet 17