2. Verfahren
Verfahren
Titel: Correctief en preventief onderhoud, reparatie en keuringen voertuigen >3500kg
Beschreibung: Opdrachtgever start deze aanbesteding naar aanleiding van het aflopen van de huidige Raamovereenkomsten inzake het correctief en preventief onderhoud, reparatie en keuringen van de voertuigen >3500kg van Opdrachtgever per 10-02-2026. Opdrachtgever is per perceel opzoek naar één Opdrachtnemer die het correctief en preventief onderhoud, reparatie en keuringen van de voertuigen >3500kg aan het chassis, haakarmsysteem en kraan kan uitvoeren. Zie hoofdstuk 2 van de Offerteaanvraag.
Interne Kennung: 25.EA.18
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50111000 Verwaltung, Reparatur und Wartung von Fahrzeugparks
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - DAF
Beschreibung: Zie Offerteaanvraag. Zie Offerteaanvraag.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opdrachtgever start een Europese Aanbesteding met als doel per perceel één Raamovereenkomst af te sluiten met één Inschrijver. Iedere Raamovereenkomst heeft een ingangsdatum van 10 februari 2026 tot en met 10 februari 2028, met een optionele verlenging van driemaal 12 maanden.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - MAN
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - Mercedes-Benz
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4 - Volvo en Scania
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5 - Renault Trucks
Interne Kennung: 5