See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs realizacyjny, dwuetapowy na koncepcję architektoniczną Szkoły Podstawowej z zapleczem sportowym i niezbędną infrastrukturą przy ul. Łokciowej w Dzielnicy Wilanów m. st. Warszawy.
Beschreibung: Przedmiotem konkursu jest koncepcja architektoniczno-przestrzenna budynku Szkoły Podstawowej wraz z dodatkowymi funkcjami jak Młodzieżowy Dom Kultury i Poradnia psychologiczno-pedagogiczna oraz zapleczem sportowym i niezbędną infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu przy ul. Łokciowej w Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy, w obszarze wskazanym w Załączniku nr 7a jako zakres opracowania konkursowego.
Vorherige Bekanntmachung: 217648-2025
Interne Kennung: Konkurs SARP 1068
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: konkurs ograniczony, dwuetapowy
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Konkurs SARP nr 1068