See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa produktów leczniczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych (program lekowy) do Apteki Szpitalnej Zamawiającego, Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” w Zakopanem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ (kalkulacja cenowa oferty). Przedmiot dostawy musi być dopuszczony do obrotu i stosowania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami , w szczególności: ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (t. j. Dz.U. z 2026 r. poz. 612).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywna dostawa produktów leczniczych - Pakiet nr 1
Beschreibung: I. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych (program lekowy) do Apteki Szpitalnej Zamawiającego, Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” w Zakopanem. Pakiet nr 1 składa się z 1 pozycji: Mepolizumab 100mg roztwór do wstrzykiwań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ (kalkulacja cenowa oferty). 2. Przedmiot dostawy musi być dopuszczony do obrotu i stosowania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami , w szczególności: ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (t. j. Dz.U. z 2026 r. poz. 612).
Los: LOT-0002
Titel: Sukcesywna dostawa produktów leczniczych - Pakiet nr 2
Beschreibung: I. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych (program lekowy) do Apteki Szpitalnej Zamawiającego, Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” w Zakopanem. Pakiet nr 2 składa się z 2 pozycji: 1) Nintedanib 100mgx60 kapsułek miękkich. 2) Nintedanib 150mgx60 kapsułek miękkich. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ (kalkulacja cenowa oferty). 2. Przedmiot dostawy musi być dopuszczony do obrotu i stosowania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami , w szczególności: ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (t. j. Dz.U. z 2026 r. poz. 612).
Los: LOT-0003
Titel: Sukcesywna dostawa produktów leczniczych - Pakiet nr 3
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych (program lekowy) do Apteki Szpitalnej Zamawiającego, Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” w Zakopanem. Pakiet nr 3 składa się z 1 pozycji: Benralizumab 30 mg roztwór do wstrzykiwań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ (kalkulacja cenowa oferty). 2. Przedmiot dostawy musi być dopuszczony do obrotu i stosowania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami , w szczególności: ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (t. j. Dz.U. z 2026 r. poz. 612).
Los: LOT-0004
Titel: Sukcesywna dostawa produktów leczniczych - Pakiet nr 4
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych (program lekowy) do Apteki Szpitalnej Zamawiającego, Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” w Zakopanem. Pakiet nr 4 składa się z 2 pozycji: 1) Omalizumab 75mg/0,5 ml roztwór do wstrzyk 2) Omalizumab 150mg/ ml roztwór do wstrzyk.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ (kalkulacjacenowa oferty). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ (kalkulacja cenowa oferty). 2. Przedmiot dostawy musi być dopuszczony do obrotu i stosowania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami , w szczególności: ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (t. j. Dz.U. z 2026 r. poz. 612)
Los: LOT-0005
Titel: Sukcesywna dostawa produktów leczniczych - Pakiet nr 5
Beschreibung: I. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych (program lekowy) do Apteki Szpitalnej Zamawiającego, Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” w Zakopanem. Pakiet nr 5 składa się z 2 pozycji: 1) Dupilumab 200 mg/1,14ml roztwór do wstrzykiwań. 2)Dupilumab 300 mg/2ml roztwór do wstrzykiwań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ (kalkulacja cenowa oferty). 2. Przedmiot dostawy musi być dopuszczony do obrotu i stosowania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami , w szczególności: ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (t. j. Dz.U. z 2026 r. poz. 612).
Los: LOT-0006
Titel: Sukcesywna dostawa produktów leczniczych - Pakiet nr 6
Beschreibung: I. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych (program lekowy) do Apteki Szpitalnej Zamawiającego, Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” w Zakopanem. Pakiet nr 6 składa się z 1 pozycji: Tezepelumab 210mg roztwór do wstrzykiwań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ (kalkulacja cenowa oferty). 2. Przedmiot dostawy musi być dopuszczony do obrotu i stosowania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami , w szczególności: ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (t. j. Dz.U. z 2026 r. poz. 612).