See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Olesno
Beschreibung: 4.1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja systemu oświetlenia drogowego na terenie gminy Olesno, w ramach jednego zamówienia publicznego. Oświetlenie stanowi majątek gminy Olesno w ramach porozumienia zawartego z Tauron Nowe Technologie. Zakres obejmuje dwa zadania: Zadanie 1 objęte dofinansowaniem w ramach 9 edycji programu Polski ład ,,Rozświetlamy Polskę”. Zadanie 2 obejmujące modernizację infrastruktury oświetleniowej finansowane ze środków własnych Gminy Olesno. 4.2. Celem przedmiotu zamówienia jest wymiana nieefektywnych energetycznie opraw oświetleniowych na istniejących podporach na oprawy w technologii LED, wymianę zabezpieczeń, uruchomienie systemu sterowania. Dostarczony osprzęt winien być dopuszczony do obrotu na terenie Uni Europejskiej oraz posiadać łącznie certfikat ENEC, ENEC+ oraz ZD4i. Zamawiający w dalszej części opracowania określił minimalne parametry techniczno-użytkowe jakimi powinny charakteryzować się oprawy wykonane w technologii LED. 4.3. Ilość punktów świetlnych przeznaczonych w zadaniu zostało określone na podstawie szczegółowej inwentaryzacji – załącznik zestawienie projektowe stanowi załącznik do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 646781-2024
Interne Kennung: 271.24.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 31521000 Leuchten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln