2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meddelande om frivillig förhandsinsyn
Beschreibung: Meddelande om frivillig förhandsinsyn gäller Fastighetssystem Pythagoras. Gällivare kommun har för avsikt att ändra avtalet genom att lägga till funktionalitet i Fastighetssystem för framtagande av XML-fil enligt 17 kap. 11 § LOU i avtal.
Interne Kennung: KS/2023:1749
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98000000 Sonstige gemeinschaftliche, soziale und persönliche Dienste
5. Los
Los: LOT-0000