2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dok projektowej i wykonanie robót bud-montaż dla zadań pn: Zad1:R-340 Cieplice-stacja 220/110kV R-340 Cieplice CPC-modernizacja rozdzielni 110 kV;Zad 2:Budowa pola 110kV w stacji 220/110kV R-340 Cieplice dla przył magazynu energii Cieplice o mocy 35MW JG;Zad 3;Budowa pola 110kV w stacji 220/110kV R-340 Cieplice dla przył magazynu energii+farmy fotowoltaicznej Goduszyn o mocy 50,42MW JG
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie zadania polegającego na opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlano-montażowych dla zadań pod nazwą: Zadanie 1: R-340 Cieplice - stacja 220/110kV R-340 Cieplice CPC - modernizacja rozdzielni 110 kV - (KZ JG/000939/19), Zadanie 2: 042677/2024/O01R00; Budowa pola 110kV w stacji 220/110kV R-340 Cieplice dla przyłączenia magazynu energii Cieplice o mocy 35MW Jelenia Góra (KZ JG/000553/25); Zadanie 3: 039873/2024/O01R00; Budowa pola 110kV w stacji 220/110kV R-340 Cieplice dla przyłączenia magazynu energii + farmy fotowoltaicznej Goduszyn o mocy 50,42MW; Jelenia Góra (KZ JG/000554/25) zgodnie Programie Funkcjonalno-Użytkowym „Modernizacja stacji 220/110 kV R-340 Cieplice” oraz Wytycznymi projektowymi oraz zapisami zawartymi w Projekcie umowy oraz SWZ.
Interne Kennung: PZP/TD-OJG/06561/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji