2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP ZEROEMISYJNEGO TABORU AUTOBUSOWEGO O NAPĘDZIE ELEKTRYCZNYM (EV) KLASY MAXI WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ DO ŁADOWANIA W STANDARDZIE PLUG-IN, STANOWIĄCYM INTEGRALNĄ CZĘŚĆ PROJEKTU PN. „ROZWÓJ ZEROEMISYJNEGO TRANSPORTU ZBIOROWEGO W MIEŚCIE CZĘSTOCHOWA”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) dostawa: a) 4 sztuk fabrycznie nowych, kompletnych i pełnowartościowych, niskopodłogowych, elektrycznych autobusów miejskich klasy MAXI (EV – Electric Vehicle), dostarczonych zgodnie z określoną przez Zamawiającego kompletacją wraz z wyposażeniem elektronicznym i niezbędnymi licencjami; b) infrastruktury do ładowania – 3 dwustanowiskowych, stacjonarnych ładowarek o mocy min. 120 kW każda; 2) przeprowadzenie szkoleń wyznaczonych pracowników Zamawiającego z obsługi autobusów i infrastruktury do ładowania; 3) dostarczenie dokumentacji; 4) przekazanie niezbędnych narzędzi (w tym urządzenia diagnostycznego) z niezbędnymi interfejsami i oprogramowaniem wraz z licencjami w ilości i w zakresie pozwalającym na swobodne korzystanie z wszystkich funkcjonalności autobusów EV; 5) udzielenie Zamawiającemu wewnętrznej autoryzacji serwisowania i obsługi autobusów EV (ASO) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w załączniku nr 1 i 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 409423-2026
Interne Kennung: NZ.26.7.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse, 34144910 Elektrobusse, 80500000 Ausbildung, 31158000 Ladegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) dostawa: a) 4 sztuk fabrycznie nowych, kompletnych i pełnowartościowych, niskopodłogowych, elektrycznych autobusów miejskich klasy MAXI (EV – Electric Vehicle), dostarczonych zgodnie z określoną przez Zamawiającego kompletacją wraz z wyposażeniem elektronicznym i niezbędnymi licencjami; b) infrastruktury do ładowania – 3 dwustanowiskowych, stacjonarnych ładowarek o mocy min. 120 kW każda; 2) przeprowadzenie szkoleń wyznaczonych pracowników Zamawiającego z obsługi autobusów i infrastruktury do ładowania; 3) dostarczenie dokumentacji; 4) przekazanie niezbędnych narzędzi (w tym urządzenia diagnostycznego) z niezbędnymi interfejsami i oprogramowaniem wraz z licencjami w ilości i w zakresie pozwalającym na swobodne korzystanie z wszystkich funkcjonalności autobusów EV; 5) udzielenie Zamawiającemu wewnętrznej autoryzacji serwisowania i obsługi autobusów EV (ASO) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse