2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obnova budovy CSS Pod Karpatmi v Pezinku
Beschreibung: Predmetom zákazky je realizácia stavebných prác v rámci obnovy Centra sociálnych služieb Pod Karpatmi v Pezinku, zameraná na zlepšenie energetickej hospodárnosti objektu zariadenia s využitím obnoviteľného zdroja energie a na zníženie produkcie emisií skleníkových plynov podľa projektovej dokumentácie a zmluvných podmienok. Súčasťou obnovy zariadenia je aj debarierizácia vstupov z dôvodu nutnosti prispôsobenia pre pohyb osôb s obmedzenou schopnosťou pohybu a orientácie. Obnova zahŕňa práce na stavebných objektoch: SO.01 Centrum sociálnych služieb Pod Karpatmi SO.03 Vodohospodárska stavba Predmet zákazky zahŕňa zateplenie obvodového plášťa, soklovej časti budovy, eliminácia tepelných mostov, novú hydroizoláciu striech na objekte (odolná voči UV žiareniu so životnosťou viac ako 25 rokov), komplexnú rekonštrukciu loggií (zateplením a novou hydroizoláciou), vrátane nových zábradlí, kompletnú výmenu všetkých otvorových konštrukcií na fasáde, inštaláciu tieniacej techniky a tieniacich prvkov, zhotovenie odkvapového chodníka, výmena dažďových zvodov, vybudovanie vsakovacieho systému, debarierizácia vstupov do budovy, novú bleskozvodovú sústavu, kompletnú výmenu zásuvkovej a svetelnej elektroinštalácie, inštaláciu LED osvetlenia, rozšírenie a úpravu systému elektrickej požiarnej signalizácie, výmenu rozvodov vody k jednotlivým stúpačkám a výmenu stúpačiek samotných, riešenie rozvodov požiarnej vody vrátane osadenia sústav hadicových navijakov, inštaláciu solárnych kolektorov (vrátane funkčného napojenia na existujúci zásobník TÚV v kotolni), kompletnú výmenu vykurovacích rozvodov a vykurovacích telies, hydraulické vyregulovanie vykurovacej sústavy, inštalácia termoregulačných ventilov, ovládanie pomocou systému IQRC, inštaláciu lokálnych rekuperačných jednotiek. Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v Prílohe č. 1 súťažných podkladov a zmluvných podmienkach uvedených v Prílohe č. 3 súťažných podkladov.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45215200 Bauarbeiten für Gebäude des Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0001