2. Verfahren
Verfahren
Titel: Boomonderhoud -renovatie en -veiligheidscontrole
Beschreibung: De Aanbestedende Dienst is voornemens om per perceel 3 opdrachtnemers te contracteren op basis van een RAW-raamovereenkomst. Nadere opdrachten worden opgedragen per perceel. Perceel 1: boomrenovatie Amstelveen & Aalsmeer; Perceel 2: boomonderhoud Amstelveen & Aalsmeer; Perceel 3: boomveiligheidscontrole Amstelveen & Aalsmeer. Zie Offerteaanvraag met de bijbehorende bijlagen. De Opdracht betreft: Een meerjarige RAW-raamovereenkomst voor Perceel 1: boomrenovatie Amstelveen & Aalsmeer; Een meerjarige RAW-raamovereenkomst voor Perceel 2: boomonderhoud Amstelveen & Aalsmeer; Een meerjarige RAW-raamovereenkomst voor Perceel 3: boomveiligheidscontrole Amstelveen & Aalsmeer. De totale geraamde van de aanbestede opdracht bedraagt € 8.620.000 exclusief btw. Dit bedrag is gebaseerd op de verwachte afname gedurende de initiële looptijd en de verlengingsopties, met een maximale contractduur van vier (4) jaar. De verwachte verdeling is: Perceel 1: € 4.550.000,- exclusief btw; Perceel 2: € 3.550.000,- exclusief btw; Perceel 3: € 520.000,- exclusief btw. Deze verdeling is uitsluitend indicatief. De bedragen per raamovereenkomst houden geen omzet- of afnamegarantie in. De daadwerkelijke verdeling kan gedurende de looptijd wijzigen, afhankelijk van de aard en omvang van de werkzaamheden. Zodra de gezamenlijke maximale waarde van € 8.620.000 exclusief btw is bereikt, eindigen de overeenkomsten van rechtswege en worden geen nadere opdrachten meer verstrekt, ook niet als de maximale looptijd nog niet is verstreken. Zie verder de Offerteaanvraag met bijlagen.
Interne Kennung: I&A_2026_0047
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Inschrijving voor alle percelen is mogelijk.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77231400 Forstinventur
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Boomrenovatie
Beschreibung: Bij perceel 1 boomrenovatie bestaat het werk in hoofdzaak uit: - het opbreken van verhardingen; - het opbreken van terreininrichting; - het verwijderen van bomen en stobben; - het verwijderen van beplantingen; - het verwijderen van grasvegetatie; - het verrichten van grondwerkzaamheden; - het aanbrengen van verhardingen; - het aanbrengen van bomen en beplanting; - het inzaaien van grasvegetatie; - het verrichten van werkzaamheden van algemene aard. De Opdracht betreft: Een meerjarige RAW-raamovereenkomst voor Perceel 1: boomrenovatie Amstelveen & Aalsmeer; De geraamde waarde voor perceel 1: €4.550.000,- Bovengenoemde omzetgegevens zijn slechts ter indicatie. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. De Opdrachtgever voorziet niet in een omzetgarantie. Zie Offerteaanvraag.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De voorgenomen ingangsdatum van de beoogde RAW-raamovereenkomst is 4 januari 2027. De raamovereenkomst kent een initiële looptijd van 2 jaar. Na deze periode kan de aanbestedende dienst de raamovereenkomst 2 keer eenzijdig verlengen, telkens voor 1 jaar en onder dezelfde voorwaarden. Zie Offerte aanvraag voor
Los: LOT-0002
Titel: Boomonderhoud
Beschreibung: Bij perceel 2 bestaat het werk in hoofdzaak uit: - het verwijderen van bomen excl. stobben; - het snoeien van bomen - het uitvoeren van maatregelen vanuit BVC - het verrichten van grondwerkzaamheden; - het opbreken van verhardingen; - het aanbrengen van verhardingen; - het verwijderen van gazon; - het inzaaien van grasvegetatie; - het verrichten van werkzaamheden van algemene aard. Zie Offerteaanvraag. De Opdracht betreft: Een meerjarige RAW-raamovereenkomst voor Perceel 2: boomonderhoud Amstelveen & Aalsmeer; De geraamde waarde voor perceel 2: €3.550.000,- Bovengenoemde omzetgegevens zijn slechts ter indicatie. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. De Opdrachtgever voorziet niet in een omzetgarantie. Zie Offerteaanvraag.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Boomveiligheidscontrole en Boomeffectanalyse's (BEA)
Beschreibung: Bij perceel 3 bestaat het werk in hoofdzaak uit: - boomveiligheidscontrole met algemene zorgplicht - boomveiligheidscontrole met verhoogde zorgplicht - nader onderzoek: Boom effectanalyse (BEA), deze is op van de uren van terbeschikkingstelling (TBS). Zie Offerteaanvraag. De Opdracht betreft: Een meerjarige RAW-raamovereenkomst voor Perceel 3: boomveiligheidscontrole Amstel-veen & Aalsmeer. De geraamde waarde voor perceel 3: €520.000,- Bovengenoemde omzetgegevens zijn slechts ter indicatie. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. De Opdrachtgever voorziet niet in een omzetgarantie.
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 77231400 Forstinventur
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: I&A_2026_0047
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Inschrijving voor alle percelen is mogelijk.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77211500 Tree-maintenance services
Additional classification (cpv): 77231400 Forest inventory services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Boomrenovatie
Internal identifier: 1
Options:
Lot: LOT-0002
Title: Boomonderhoud
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3
Main classification (cpv): 77231400 Forest inventory services