2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa Pracowni Technologii Bezzałogowych Statków Powietrznych – Wyposażenie laboratorium
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został zaprojektowany jako jeden kompletny i funkcjonalnie powiązany ekosystem laboratoryjno-szkoleniowy w zakresie bezzałogowych statków powietrznych, umożliwiający realizację pełnego procesu kształcenia – od poznania budowy BSP, doboru i montażu podzespołów, wykonywania połączeń elektrycznych i lutowania, poprzez konfigurację, programowanie, diagnostykę i testowanie, aż do uruchomienia, oblotu oraz wykonywania lotów manualnych i automatycznych w warunkach laboratoryjnych i terenowych. Celem zamówienia jest stworzenie zdolności dydaktycznych do samodzielnego montażu, obsługi technicznej, naprawy, konfiguracji, testowania i przywracania sprawności BSP, również w warunkach polowych. Poszczególne grupy wyposażenia zostały dobrane jako wzajemnie uzupełniające się elementy jednego procesu dydaktycznego i eksploatacyjnego, tworzące kompletne środowisko do budowy, obsługi i praktycznego wykorzystania systemów BSP. Część I – wyposażenie laboratorium Część II – meble Dostawa do AMW Gdynia - NUTS -633
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: zgodnie z ustawą PZP art. 138 ust. 4 Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31600000 Elektrische Ausrüstung, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 34731000 Teile für Luftfahrzeuge, 39522530 Zelte, 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - wyposażenie loboratorium
Beschreibung: Część I – wyposażenie laboratorium zgodnie z OPZ - załącznik nr 2 do SWZ oraz załącznik Wyposażenie laboratoryjne BSP część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 31600000 Elektrische Ausrüstung, 34731000 Teile für Luftfahrzeuge, 39522530 Zelte
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak
Los: LOT-0002
Titel: Część II - meble
Beschreibung: Część II – wyposażenie laboratorium zgodnie z OPZ - załącznik nr 2 do SWZ oraz załącznik Wyposażenie laboratoryjne BSP część II (meble: stoły i krzesła)
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel