2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaakdiensten gemeentehuis gemeente Gemert-Bakel
Beschreibung: De doelstelling van de opdracht is het zorgen voor een hygiënische en schone werkomgeving in het kantoorpand van de gemeente waarbij de medewerkers zo min mogelijk last hebben van de werkzaamheden. Verder vindt de gemeente het van belang dat mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt en arbeidsgehandicapten participeren in het arbeidsproces. Op grond van artikel 2.82 van de Aanbestedingswet 2012 is deelname aan deze aanbestedingsprocedure voorbehouden aan sociale werkplaatsen, ondernemingen met als hoofddoel de maatschappelijke en professionele integratie van gehandicapten of kansarmen, of programma’s voor beschermde arbeid. Voorwaarde is dat ten minste 30% van de werknemers binnen de betreffende sociale werkplaats, onderneming of het programma bestaat uit gehandicapte of kansarme werknemers. De gemeente Gemert-Bakel streeft naar een hygiënische, zichtbaar schone, gezonde en prettige (werk)omgeving voor alle werknemers, bezoekers en gebruikers van het gemeentehuis. Dit dient te worden gerealiseerd met minimale overlast door schoonmaakwerkzaamheden, zodat de dagelijkse activiteiten ongestoord kunnen plaatsvinden. Om die doelstelling te bereiken zal de gemeente met één dienstverlener de overeenkomst aangaan. De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van twee (2) jaar met de mogelijkheid om twee (2) maal te verlengen met telkens 2 jaar. De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 april 2027.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0000