See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa przeciwciał, odczynników i akcesoriów dla Zakładu Patomorfologii.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przeciwciał, odczynników i akcesoriów dla Zakładu Patomorfologii: Pakiet 1 - Odczynniki do barwienia HE oraz barwnik Mucykarmin do barwienia substancji śluzowych w komórkach nowotworowych. Pakiet 2 - Odczynniki do obróbki cytologicznej. Pakiet 3 - Pojemniki z 10% formaliną buforowaną fosforanami o pH 7,2-7,4 (system zamknięty) o pojemności utrwalacza minimum 20 ml, do drobnego materiału tkankowego i cytobloków. Pakiet 4 - Odczynnik do usuwania parafiny z powierzchni urządzeń. Pakiet 5 - Zestawy do wykonania cytobloków ze skąpego materiału. Pakiet 6 - Odczynniki do pH-metru CP-411. Pakiet 7 - Przeciwciała: STAT6, TLE1, MNDA, HEP PAR 1, Parafibromin, Myogenin, BRAF V600E do barwiarki BenchMark Ultra. Pakiet 8 - Przeciwciała, odczynniki oraz akcesoria do wykonania minimum 18 000 oznaczeń immunohistochemicznych w barwiarce BenchMark Ultra. Pakiet 9 - Przeciwciało stężone PD-L1 klon 22C3, odczynniki oraz szkiełka kontrolne do barwiarki BenchMark Ultra. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzach cenowych /Przedmiotu zamówienia, stanowiących załączniki od nr 1-1 do nr 1-9 do SWZ.
Interne Kennung: 32 Z PN 26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie, 33790000 Glaswaren für Laboratorien, hygienische oder medizinische Bedarfsartikel aus Glas, 33196000 Medizinische Hilfsmittel, 30192320 Druckerbänder, 30199760 Etiketten, 24224000 Farbmittel, 33141625 Diagnoseausrüstung, 33696300 Chemische Reagenzien, 24326000 Aldehyd, Keton, organische Peroxide und Ether
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 Odczynniki do barwienia HE oraz barwnik Mucykarmin do barwienia substancji śluzowych w komórkach nowotworowych.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1-1 SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 1
Haupteinstufung (cpv): 24224000 Farbmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141625 Diagnoseausrüstung
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 Odczynniki do obróbki cytologicznej
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1-2 SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 2
Haupteinstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 Pojemniki z 10% formaliną buforowaną fosforanami o pH 7,2-7,4 (system zamknięty) o pojemności utrwalacza minimum 20 ml, do drobnego materiału tkankowego i cytobloków.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1-3 SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 3
Haupteinstufung (cpv): 24326000 Aldehyd, Keton, organische Peroxide und Ether
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 Odczynnik do usuwania parafiny z powierzchni urządzeń
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1-4 SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 Zestawy do wykonania cytobloków ze skąpego materiału
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1-5 SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 Odczynniki do pH-metru CP-411
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1-6 SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 Przeciwciała: STAT6, TLE1, MNDA, HEP PAR 1, Parafibromin, Myogenin, BRAF V600E do barwiarki BenchMark Ultra
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1-7 SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 Przeciwciała, odczynniki oraz akcesoria do wykonania minimum 18 000 oznaczeń immunohistochemicznych w barwiarce BenchMark Ultra
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1-8 SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33790000 Glaswaren für Laboratorien, hygienische oder medizinische Bedarfsartikel aus Glas, 33196000 Medizinische Hilfsmittel, 30199760 Etiketten, 30192320 Druckerbänder
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 Przeciwciało stężone PD-L1 klon 22C3, odczynniki oraz szkiełka kontrolne do barwiarki BenchMark Ultra
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1-9 SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 9