2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie kompleksowych prac geodezyjnych polegających na aktualizacji i uzupełnieniu danych budynków, lokali i gruntów (.... gmina Bobrowice)
Beschreibung: Wykonanie kompleksowych prac geodezyjnych polegających na aktualizacji i uzupełnieniu danych budynków, lokali i gruntów, na których usytuowane są budynki oraz opracowanie dokumentacji technicznej wraz z aktualizacją bazy danych ewidencji gruntów i budynków w wybranych obrębach ewidencyjnych gminy Bobrowice.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie kompleksowych prac geodezyjnych polegających na aktualizacji i uzupełnieniu danych budynków, lokali i gruntów na których usytuowane są budynki oraz opracowanie dokumentacji technicznej wraz z aktualizacją bazy danych ewidencji gruntów i budynków w wybranych obrębach ewidencyjnych gminy Bobrowice”
Beschreibung: Wykonanie kompleksowych prac geodezyjnych polegających na aktualizacji i uzupełnieniu danych budynków, lokali i gruntów na których usytuowane są budynki oraz opracowanie dokumentacji technicznej wraz z aktualizacją bazy danych ewidencji gruntów i budynków w wybranych obrębach ewidencyjnych gminy Bobrowice”