608699-2026 - Ergebnis
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa przeprowadzenia rekrutacji na szkolenia wraz z oceną poziomu kompetencji uczestników, przygotowania materiałów szkoleniowych i programów szkoleniowych, przeprowadzenia szkoleń dla uczestników wraz z kompleksową organizacją i obsługą oraz przygotowania i przeprowadzenia webinarów w ramach projektu „Działania zwiększające kompetencje koordynatorów opieki w placówkach POZ".
Beschreibung1.Usługa przeprowadzenia rekrutacji na szkolenia wraz z oceną poziomu kompetencji uczestników, przygotowania materiałów szkoleniowych i programów szkoleniowych, przeprowadzenia szkoleń dla uczestników wraz z kompleksową organizacją i obsługą oraz przygotowania i przeprowadzenia webinarów w ramach projektu „Działania zwiększające kompetencje koordynatorów opieki w placówkach POZ". 2.Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Specyfikacji. 3.Sposób realizacji zamówienia określa projekt Umowy stanowiący Załącznik nr 2 do Specyfikacji.
Vorherige Bekanntmachung360992-2026
Interne KennungNFZ-BAG-SZP.251.13.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 92312212 Mit der Erstellung von Ausbildungshandbüchern verbundene Dienstleistungen, 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung, 55000000 Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy