See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wycinka drzew na terenie działania Oddziału w Tarnowie (postępowanie podzielone na 4 części)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wycinka drzew na terenie działania Oddziału w Tarnowie (postępowanie podzielone na 4 części)
Vorherige Bekanntmachung: 159008-2025
Interne Kennung: ZP/2025/02/0019/TAR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wycinka drzew na terenie działania Oddziału w Tarnowie (postępowanie podzielone na 4 części) - Część 1 - Wycinka drzew na terenie działania : TJE Pogórska Wola.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wycinka drzew na terenie działania Oddziału w Tarnowie (postępowanie podzielone na 4 części) - Część 1 - Wycinka drzew na terenie działania: TJE Pogórska Wola. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - Wzór umowy.
Interne Kennung: ZP/2025/02/0019/TAR - Część 1
Los: LOT-0005
Titel: Wycinka drzew na terenie działania Oddziału w Tarnowie (postępowanie podzielone na 4 części) - Część 2 - Wycinka drzew na terenie działania: TJE Sandomierz.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wycinka drzew na terenie działania Oddziału w Tarnowie (postępowanie podzielone na 4 części) - Część 2 - Wycinka drzew na terenie działania: TJE Sandomierz. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - Wzór umowy.
Interne Kennung: ZP/2025/02/0019/TAR - Część 2
Los: LOT-0006
Titel: Wycinka drzew na terenie działania Oddziału w Tarnowie (postępowanie podzielone na 4 części) - Część 3 - Wycinka drzew na terenie działania: TJE Kraków.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wycinka drzew na terenie działania Oddziału w Tarnowie (postępowanie podzielone na 4 części) - Część 3 - Wycinka drzew na terenie działania: TJE Kraków. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - Wzór umowy.
Interne Kennung: ZP/2025/02/0019/TAR - Część 3
Los: LOT-0007
Titel: Wycinka drzew na terenie działania Oddziału w Tarnowie (postępowanie podzielone na 4 części) - Część 4 - Wycinka drzew na terenie działania : TJE Strachocina.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wycinka drzew na terenie działania Oddziału w Tarnowie (postępowanie podzielone na 4 części) - Część 4 - Wycinka drzew na terenie działania: TJE Strachocina. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - Wzór umowy.
Interne Kennung: ZP/2025/02/0019/TAR - Część 4