608709-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Gasen – DISPOZITIVE DE FILTRARE SAU DE PURIFICARE A GAZELOR PENTRU AUTOBUZE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DISPOZITIVE DE FILTRARE SAU DE PURIFICARE A GAZELOR PENTRU AUTOBUZE
Beschreibung: CT BUS SA doreste sa achizitioneze DISPOZITIVE DE FILTRARE SAU DE PURIFICARE A GAZELOR PENTRU AUTOBUZE, conform conditiilor prezentate in cadrul documentatiei de atribuire. Entitatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a 12-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20 Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP .
Interne Kennung: 15030/25.08.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42514000 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Gasen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Produse noi
Beschreibung: Dispozitive de filtrare sau de purificare a gazelor necesare realizarii operatiilor ce se executa la lucrarile de intretinere periodica la autovehiculele ISUZU din dotarea parcului auto al CT BUS S.A. pentru urmatoarele 24 de luni; Produsele vor fi noi .
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Produse reconditionate cu piesa veche la schimb
Beschreibung: Dispozitive de filtrare sau de purificare a gazelor necesare realizarii operatiilor ce se executa la lucrarile de intretinere periodica la autovehiculele ISUZU din dotarea parcului auto al CT BUS S.A. pentru urmatoarele 24 de luni; Produsele vor fi reconditionate cu piesa veche la schimb.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Produse reconditionate fara piesa veche la schimb
Beschreibung: Dispozitive de filtrare sau de purificare a gazelor necesare realizarii operatiilor ce se executa la lucrarile de intretinere periodica la autovehiculele ISUZU din dotarea parcului auto al CT BUS S.A. pentru urmatoarele 24 de luni; Produsele vor fi reconditionate fara piesa veche la schimb.
Interne Kennung: 3