2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych
Beschreibung: 1. Zamawiający podzielił zamówienie na 2 części: • Część I zamówienia – Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu miasta i gminy Drezdenko, • Część II zamówienia – Obsługa i utrzymanie PSZOK-u. 2. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość części. 3. Przedmiotem I części zamówienia – Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu miasta i gminy Drezdenko jest usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i nieruchomości, na której znajduje się domek letniskowy lub innej nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, położonych na terenie Gminy Drezdenko wraz z realizacją usług dodatkowych. 4. Szacunkowa masa odpadów przeznaczonych do odebrania: niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne – 2000 Mg; odpady zbierane w sposób selektywny – 821,70 Mg. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku A do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 7. Przedmiotem II części zamówienia – Obsługa i utrzymanie PSZOK-u zamówienia jest usługa organizacji i prowadzenia na własny koszt, przez cały okres realizacji umowy, obsługowego, ogólnodostępnego punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych (dalej "PSZOK") na terenie Gminy Drezdenko. 8. Szacunkowa masa odpadów przeznaczonych do odebrania w PSZOK – 224,551 Mg. 9. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku B do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 12. Zamawiający przewiduje dla każdej części zamówienia możliwość udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 polegających na powtórzeniu usług objętych przedmiotem danej części zamówienia tj. odbiór, transport i zagospodarowanie (odzysk lub unieszkodliwianie) odpadów komunalnych dla I części zamówienia / obsługa i utrzymanie PSZOK dla II części zamówienia. Przewidywany zakres do 30% wartości zamówienia podstawowego w przypadku wyczerpania ilości przewidzianych w formularzu cenowym lub gdy nie zostanie wybrany wykonawca do realizacji zamówienia po 30.09.2026r. Zakres usług obejmuje cały opis przedmiotu zamówienia dla zamówienia podstawowego a warunki umowy oraz cena ewentualnego zamówienia zostaną ustalone w drodze negocjacji.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu miasta i gminy Drezdenko
Beschreibung: 3. Przedmiotem I części zamówienia – Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu miasta i gminy Drezdenko jest usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i nieruchomości, na której znajduje się domek letniskowy lub innej nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, położonych na terenie Gminy Drezdenko wraz z realizacją usług dodatkowych. 4. Szacunkowa masa odpadów przeznaczonych do odebrania: niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne – 2000 Mg; odpady zbierane w sposób selektywny – 821,70 Mg. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku A do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 12. Zamawiający przewiduje dla każdej części zamówienia możliwość udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 polegających na powtórzeniu usług objętych przedmiotem danej części zamówienia tj. odbiór, transport i zagospodarowanie (odzysk lub unieszkodliwianie) odpadów komunalnych dla I części zamówienia / obsługa i utrzymanie PSZOK dla II części zamówienia. Przewidywany zakres do 30% wartości zamówienia podstawowego w przypadku wyczerpania ilości przewidzianych w formularzu cenowym lub gdy nie zostanie wybrany wykonawca do realizacji zamówienia po 30.09.2026r. Zakres usług obejmuje cały opis przedmiotu zamówienia dla zamówienia podstawowego a warunki umowy oraz cena ewentualnego zamówienia zostaną ustalone w drodze negocjacji.
Los: LOT-0002
Titel: Obsługa i utrzymanie PSZOK-u
Beschreibung: 7. Przedmiotem II części zamówienia – Obsługa i utrzymanie PSZOK-u zamówienia jest usługa organizacji i prowadzenia na własny koszt, przez cały okres realizacji umowy, obsługowego, ogólnodostępnego punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych (dalej "PSZOK") na terenie Gminy Drezdenko. 8. Szacunkowa masa odpadów przeznaczonych do odebrania w PSZOK – 224,551 Mg. 9. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku B do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.