608723-2025 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von Flüssigkeitspumpen – Serwisowanie pomp KSB dla Zakładu Centralnego z podziałem na zadania.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSerwisowanie pomp KSB dla Zakładu Centralnego z podziałem na zadania.
BeschreibungSerwisowanie pomp KSB dla Zakładu Centralnego z podziałem na zadania
Interne Kennung01337/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50511100 Reparatur und Wartung von Flüssigkeitspumpen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZad.1 Serwisowanie pomp KSB zainstalowanych w Budynku Ozonowania i Filtrów Węglowych SUW Praga
BeschreibungSerwisowanie pomp KSB zainstalowanych w Budynku Ozonowania i Filtrów Węglowych SUW Praga
Interne Kennung01337/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2025 zad 1
LosLOT-0002
TitelZad.2 Serwisowanie pomp KSB zainstalowanych na ujęciu zasadniczym „Gruba Kaśka” oraz na ujęciu uzupełniającym UU1
BeschreibungSerwisowanie pomp KSB zainstalowanych na ujęciu zasadniczym „Gruba Kaśka” oraz na ujęciu uzupełniającym UU1
Interne Kennung01337/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2025 zad 2
LosLOT-0003
TitelZad.3 Serwisowanie pomp KSB zainstalowanych w Pompowni Stacji Pomp Rzecznych
BeschreibungSerwisowanie pomp KSB zainstalowanych w Pompowni Stacji Pomp Rzecznych
Interne Kennung01337/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2025 zad 3
LosLOT-0004
TitelZad.4 Serwisowanie pomp KSB zainstalowanych w Pompowni 0
BeschreibungSerwisowanie pomp KSB zainstalowanych w Pompowni 0
Interne Kennung01337/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2025 zad 4
LosLOT-0005
TitelZad.5 Serwisowanie pomp KSB zainstalowanych w Budynku Ozonowania Pośredniego i Filtrów Węglowych SUW „Filtry”
BeschreibungSerwisowanie pomp KSB zainstalowanych w Budynku Ozonowania Pośredniego i Filtrów Węglowych SUW „Filtry
Interne Kennung01337/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2025 zad 5
LosLOT-0006
TitelZad.6 Serwisowanie agregatu pompowego zainstalowanego w budynku Zakładu Filtrów Pospiesznych
BeschreibungSerwisowanie agregatu pompowego zainstalowanego w budynku Zakładu Filtrów Pospiesznych
Interne Kennung01337/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2025 zad 6