2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst aankoop hardware en onderhoud LAN/WLAN
Beschreibung: Deze raamovereenkomst omvat de aankoop, levering en installatie van hardware en het onderhoud voor het LAN/WLAN netwerk van de stad Leuven en de entiteiten die mogelijks beroep doen op deze raamovereenkomst.
Interne Kennung: AKD-2026/065
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32400000 Netzwerke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AKD-2026/065 - 1
Interne Kennung: 1