2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Ścinawa
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Ścinawa. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług odbierania, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych na terenie miasta i gminy Ścinawa oraz Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych i polegał będzie na: 1) odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu całej masy odpadów komunalnych z terenu miasta i Gminy Ścinawa: niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, segregowane odpady komunalne. 2) Wyposażenie nieruchomości zamieszkałych na terenie miasta i gminy Ścinawa w pojemniki na odpady zmieszane, spełniające wymagania określone w „Regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Ścinawa”. 3) Wyposażenie aptek zlokalizowanych na terenie miasta Ścinawa, a także ewentualnie nowopowstających w specjalnie oznakowane pojemniki przeznaczone na zbieranie przeterminowanych leków oraz ich opróżnianie. 4) Nieodpłatne wyposażenie nieruchomości jednorodzinnych, na których zamieszkują mieszkańcy w worki o grubości zapewniającej ich wytrzymałość. Zamawiający przewiduje możliwość udzielania zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy pzp do 50% zakresu i/lub wartości zamówienia podstawowego. Zamawiający określa przedmiot, wielkość, zakres oraz warunki na jakich zostanie udzielone zamówienie: 1) Zamawiający przewiduje udzielenie, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu Wykonawcy, zamówienia polegającego na wykonaniu usługi w zakresie: odbierania, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych na terenie miasta i gminy Ścinawa oraz Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tj. powtórzeniu usługi podobnej do usługi będącej przedmiotem zamówienia podstawowego. 2) Zamawiający przyjmie jako maksymalne składniki cenotwórcze te, które Wykonawca podał w swojej ofercie do tego zamówienia z uwzględnieniem ewentualnych zmian umowy. 3) Umowa w sprawie przedmiotowej usługi zostanie zawarta na zasadach określonych w Dziele II Rozdział 3 Oddział 8 (Zamówienie z wolnej ręki) ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung: 536446-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Ścinawa na okres 24 miesięcy. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług odbierania, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych na terenie miasta i gminy Ścinawa oraz Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych i polegał będzie na: 1) odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu całej masy odpadów komunalnych z terenu miasta i Gminy Ścinawa: niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, segregowane odpady komunalne. 2) Wyposażenie nieruchomości zamieszkałych na terenie miasta i gminy Ścinawa w pojemniki na odpady zmieszane, spełniające wymagania określone w „Regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Ścinawa”. 3) Wyposażenie aptek zlokalizowanych na terenie miasta Ścinawa, a także ewentualnie nowopowstających w specjalnie oznakowane pojemniki przeznaczone na zbieranie przeterminowanych leków oraz ich opróżnianie. 4) Nieodpłatne wyposażenie nieruchomości jednorodzinnych, na których zamieszkują mieszkańcy w worki o grubości zapewniającej ich wytrzymałość. Zamawiający przewiduje możliwość udzielania zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy pzp do 50% zakresu i/lub wartości zamówienia podstawowego. Zamawiający określa przedmiot, wielkość, zakres oraz warunki na jakich zostanie udzielone zamówienie: 1) Zamawiający przewiduje udzielenie, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu Wykonawcy, zamówienia polegającego na wykonaniu usługi w zakresie: odbierania, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych na terenie miasta i gminy Ścinawa oraz Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tj. powtórzeniu usługi podobnej do usługi będącej przedmiotem zamówienia podstawowego. 2) Zamawiający przyjmie jako maksymalne składniki cenotwórcze te, które Wykonawca podał w swojej ofercie do tego zamówienia z uwzględnieniem ewentualnych zmian umowy. 3) Umowa w sprawie przedmiotowej usługi zostanie zawarta na zasadach określonych w Dziele II Rozdział 3 Oddział 8 (Zamówienie z wolnej ręki) ustawy Pzp.
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen