See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bestek 24-12: Onderhoud Bomen in de gemeente Roosendaal
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Snoeiwerk aan bomen; b. Het digitaal muteren van gegevens en afmelding van werkzaamheden; c. Verzamelen en afvoeren van vrijgekomen materiaal; d. Toepassen van verkeersmaatregelen. De scope / opdracht van het project "Onderhoud Bomen" betreft het beheren van de bomen in de openbare ruimte waarvan de gemeente Roosendaal als beheerder verantwoordelijk is voor het regulier onderhoud vanuit de zorgplicht voor bomen, vanuit boom-veiligheidsinspecties en het uitvoeren van specialistisch boomonderhoud. Zijnde de werkzaamheden zoals beschreven in deel 2.2. van dit bestek. Tot de opdracht behoort: - het snoeien van de bomen in het boomgebied welke dat jaar volledig gesnoeid dienen te worden; - het snoeien van de bomen, jong, halfwas en volwassen; - het snoeien van de bloklindes in de cityring; - het wegzuigen van EikenProcessieRups (EPR) alleen in te snoeien bomen in het jaarlijkse boomgebied; - inzet als gevolg van calamiteiten (bijv. een storm) als extra capaciteit / ondersteuning van Openbare Werken. De gemeente Roosendaal heeft ook delen van het onderhoud in beheer gegeven bij burgers, sportparken, parkmanagement en/of in eigen beheer / eigen buitendienst, deze arealen behoren niet tot de opdracht. Gedurende de looptijd van de opdracht kunnen delen van het beheerareaal toegevoegd of verminderd worden waardoor de omvang van de opdracht wijzigt. Bijv. in het kader van burgerparticipatie, overdracht aan derden of wijzigingen in werkzaamheden vanuit eigen beheer / eigen buitendienst. Locatie Het uit te voeren werk is gelegen in de gemeente Roosendaal, inclusief de kerkdorpen.
Interne Kennung: T83721#1459
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0000