2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi ochrony osób i mienia w obiekcie Sądu Okręgowego i Rejonowego w Piotrkowie Trybunalskim w 2026 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi ochrony osób i mienia na terenie Sądu Okręgowego i Rejonowego w Piotrkowie Trybunalskim: Usługa będzie wykonywana przez pracowników ochrony wpisanych na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony Fizycznej ( dotyczy wszystkich pracowników ): a) od ul. Słowackiego 5, przy posterunku nr 2: • przez trzech pracowników ochrony (obsługa bramki) w dni robocze zgodnie z następującym harmonogramem: - w poniedziałki w godz.07:00 do 15:00 przez 1 pracownika ochrony, w godz.07:30 do 15:30 przez 1 pracownika ochrony w godz.10:00 do 18:00 przez 1 pracownika ochrony, - od wtorku do piątku w godz. 07:00 do 15:00 przez 1 pracownika ochrony, w godz.07:30 do 15:30 przez 1 pracownika ochrony, w godz. 08:00 do 16:00 przez 1 pracownika ochrony. • przez jednego pracownika ochrony (obsługa portierni – całodobowo, przy czym 1 pracownik ochrony na jednej zmianie). Posterunek funkcjonuje 24 godziny na dobę. Pracownicy Wykonawcy świadczą usługę 7 dni w tygodniu w tym również w niedziele i święta. b) od ul. Toruńskiej 4 przy posterunku nr 1: • przez jednego pracownika ochrony (obsługa portierni – całodobowo, przy czym 1 pracownik ochrony na jednej zmianie). Posterunek funkcjonuje 24 godziny na dobę. Pracownicy Wykonawcy świadczą usługę 7 dni w tygodniu w tym również w niedziele i święta. c) od ul. Toruńskiej 4 wejście do budynku : • przez dwóch pracowników ochrony (obsługa bramki) w dni robocze zgodnie z następującym harmonogramem: - od poniedziałku do piątku w godz.07:00 do 15:00 przez 1 pracownika ochrony, w godz.08:00 do 16:00 przez 1 pracownika ochrony
Interne Kennung: INW.261.24.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001