608787-2023 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen – Accountantsdiensten
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdiensten
Beschreibung: Inhoud van de opdracht • De controle van de jaarrekening conform artikel 213 van de Gemeentewet, inclusief de controles van de Single Information, Single Audit (SISA) en Wet Normering Topinkomens (WNT). Het gaat om de jaarrekening van de gemeente Koggenland. • Het uitvoeren van de natuurlijke adviesfunctie: de accountant voorziet in de natuurlijke adviesfunctie, d.w.z. hij adviseert het ambtelijk en bestuurlijk management zowel gevraagd (op verzoek van de gemeente) als ongevraagd (op eigen initiatief). • Controle overige (deel)verantwoordingen, voor andere accountantsverklaringen, zoals verklaringen bij ISV-subsidies, worden aparte opdrachten verstrekt. • Het verrichten van de jaarlijkse interim controle (in voorbereiding op de jaarrekeningcontrole), met als resultaat de managementletter en boardletter voor de auditcommissie. De eisen die gesteld worden aan de dienstverlening zijn terug te vinden in het Programma van Eisen. Accountantsdiensten controlejaren 2024 en verder
Interne Kennung: KGL 202306 PRJ-2300090
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79210000 Rechnungslegung und -prüfung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Inhoud van de opdracht • De controle van de jaarrekening conform artikel 213 van de Gemeentewet, inclusief de controles van de Single Information, Single Audit (SISA) en Wet Normering Topinkomens (WNT). Het gaat om de jaarrekening van de gemeente Koggenland. • Het uitvoeren van de natuurlijke adviesfunctie: de accountant voorziet in de natuurlijke adviesfunctie, d.w.z. hij adviseert het ambtelijk en bestuurlijk management zowel gevraagd (op verzoek van de gemeente) als ongevraagd (op eigen initiatief). • Controle overige (deel)verantwoordingen, voor andere accountantsverklaringen, zoals verklaringen bij ISV-subsidies, worden aparte opdrachten verstrekt. • Het verrichten van de jaarlijkse interim controle (in voorbereiding op de jaarrekeningcontrole), met als resultaat de managementletter en boardletter voor de auditcommissie. De eisen die gesteld worden aan de dienstverlening zijn terug te vinden in het Programma van Eisen. Accountantsdiensten voor controlejaren 2024 en verder
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing