See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overheidsopdracht voor leveringen inzake het sluiten van een raamovereenkomst voor de aankoop van fysieke en elektronische veiligheidsuitrusting
Beschreibung: Deze raamovereenkomst houdt verband met de aankoop van de uitrusting waarmee de ploeg interne technici van de Federale Overheidsdienst Buitenlandse Zaken, ofwel STIT, mechanische en elektronische veiligheidssystemen van de ambassades en residenties van België in het buitenland kan opzetten. De opdracht bestaat uit 9 percelen, namelijk: • Perceel 1: CCTV • Perceel 2: toegangscontrole met mogelijkheid gegevens op een kaart (data on card) • Perceel 3: inbraakalarm en controle van de daarmee verbonden toegang • Perceel 4: batterijen • Perceel 5: inbraakveilige en kogelwerende deuren • Perceel 6: voeding en sluitsystemen • Perceel 7: werkposten, schermen, switches, racks en toebehoren • Perceel 8: bekabeling • Perceel 9: verbruiksgoederen
Interne Kennung: BZAE/P&O5.1/GRA/2024/Mat_Stit
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BZAE/P&O5.1/GRA/2024/Mat_Stit - 1
Beschreibung: Perceel 1 : CCTV Zie technische beschrijving
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen
Los: LOT-0002
Titel: BZAE/P&O5.1/GRA/2024/Mat_Stit - 2
Beschreibung: Perceel 2 : toegangscontrole met mogelijkheid gegevens op een kaart (data on card) Zie technische beschrijving
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 42961100 Zugangskontrollsystem
Los: LOT-0003
Titel: BZAE/P&O5.1/GRA/2024/Mat_Stit - 3
Beschreibung: Perceel 3 : inbraakalarm en controle van de daarmee verbonden toegang Zie technische beschrijving
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: BZAE/P&O5.1/GRA/2024/Mat_Stit - 4
Beschreibung: Perceel 4 : batterijen Zie technische beschrijving
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: BZAE/P&O5.1/GRA/2024/Mat_Stit - 5
Beschreibung: Perceel 5 : inbraakveilige en kogelwerende deuren Zie technische beschrijving
Interne Kennung: 5
Haupteinstufung (cpv): 44421500 Gepanzerte oder verstärkte Türen
Los: LOT-0006
Titel: BZAE/P&O5.1/GRA/2024/Mat_Stit - 6
Beschreibung: Perceel 6 : voeding en sluitsystemen Zie technische beschrijving
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: BZAE/P&O5.1/GRA/2024/Mat_Stit - 7
Beschreibung: Perceel 7 : werkposten, schermen, switches, racks en toebehoren Zie technische beschrijving
Interne Kennung: 7
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Los: LOT-0008
Titel: BZAE/P&O5.1/GRA/2024/Mat_Stit - 8
Beschreibung: Perceel 8 : bekabeling Zie technische beschrijving
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: BZAE/P&O5.1/GRA/2024/Mat_Stit - 9
Beschreibung: Perceel 9 : verbruiksgoederen Zie technische beschrijving
Interne Kennung: 9