2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leki onkologiczne – 2 Pakiety
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostarczanie produktów leczniczych - leku onkologicznego – 2 Pakiety dla potrzeb Katowickiego Centrum Onkologii w postaciach, dawkach i szacunkowych ilościach, których wykaz w podziale na Pakiety od 1 do 2 stanowi Załącznik Nr 2 do SWZ - Oferta Cenowa. Przedmiotem zamówienia jest produkt leczniczy – o nazwie międzynarodowej w określonej przez Zamawiającego postaci i dawce. 2. Oznaczenie przedmiotu zamówienia we Wspólnym Słowniku Zamówień: 33600000-6 produkty farmaceutyczne, 3. Wymagania: 1) Ilości zamawianego produktu leczniczego mogą ulec zmniejszeniu, w czasie obowiązywania umowy w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego związanych z udzielanymi świadczeniami zdrowotnymi i będą wynikały z bieżących zamówień bez możliwości dochodzenia roszczeń przez Wykonawcę z tytułu zmniejszenia ilości zakupionego produktu leczniczego. Ilość zamawianego towaru nie będzie mniejsza niż 50 % wartości Umowy. Jednakże w przypadku leków dedykowanych dla konkretnych pacjentów, Zamawiający zastrzega możliwość nie realizacji danego leku. 2) Produkt leczniczy musi być dostarczony zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. 3) Zamawiający rozumie przez zakup i dostarczanie produktów leczniczych dostawy do Apteki Szpitalnej realizowane w sposób ciągły na wezwanie Zamawiającego w terminach przez niego określonych, tj.: a) cito – maksymalnie do 24 godzin b) planowe – do 48 godzin od złożenia zamówienia przez Zamawiającego pisemnie przesłanego za pomocą poczty elektronicznej. Jeśli dostawa wypada w dniu wolnym od pracy lub poza godzinami pracy Apteki Szpitalnej dostawa nastąpi w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie. 4) Wykonawca musi zagwarantować możliwość składania zamówień pisemnie przesłanych elektronicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00. 5) Wykonawca składając ofertę składa równocześnie oświadczenie o posiadanym zabezpieczeniu dostaw na cały czas realizacji zamówienia. 6) W przypadku braku realizacji zamówienia w terminie określonym w umowie, Zamawiający dokona interwencyjnego zakupu produktu leczniczego, a Wykonawca wyraża zgodę na pokrycie powstałej różnicy pomiędzy ceną zakupu interwencyjnego, a wynikającą z umowy. 7) Zamawiający wymaga, żeby leki będące przedmiotem niniejszego postępowania były lekami znajdującymi się na liście – wykazie leków refundowanych (w zakresie leków, których to dotyczy) i umożliwiały Zamawiającemu sprawozdanie do NFZ terapii z ich użyciem (wykorzystaniem), rozumianej jako dokonanie przez Płatnika-NFZ pokrycia kosztów leczenia. 4. Informacja dotycząca równoważnika: 1) W Załączniku Nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa, w kolumnie „Dawka, postać, wielkość opakowania równoważnika oferowanego przez Wykonawcę” dopuszczalne jest złożenie w ofercie preparatu równoważnego wraz z podaniem dawki, postaci oraz odpowiedniej wielkości opakowania. 2) Zamawiający dopuszcza produkt leczniczy równoważny pod warunkiem, że będzie możliwa refundacja kosztów leczenia przez Narodowy Fundusz Zdrowia. 3) Opakowanie preparatu równoważnego nie może odbiegać od dopuszczalnej wielkości opakowania danej pozycji określonej w Załączniku Nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa. 4) Równoważnik, który będzie zawierał inną dawkę i postać niż wymieniona w Załączniku Nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa nie zostanie uwzględniony. 5) W przypadku zaoferowania produktu leczniczego równoważnego, w Załączniku Nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa, w kolumnach pn.: „Cena jednostkowa netto” „Wartość netto” „Wartość brutto” należy podać wartości dotyczące zaoferowanego produktu leczniczego równoważnego. 5. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, tj. na poszczególne kompletne Pakiety. W przypadku, w którym Wykonawca złoży najkorzystniejsze oferty na więcej niż jeden z Pakietów, zostanie zawarta jedna umowa, w której każdy Pakiet stanowić będzie niezależny element, którego dotyczyć będą wszystkie jej postanowienia, włącznie z możliwością jej rozwiązania. 6. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych, na zasadach określonych w niniejszej SWZ. 7. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
Interne Kennung: KCO/PN/82/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Asortyment i ilości określa Załącznik nr 2 do SWZ - Oferta Cenowa
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Interne Kennung: 2
608796-2026 - Competition
Poland – Pharmaceutical products – Leki onkologiczne – 2 Pakiety
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Leki onkologiczne – 2 Pakiety
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostarczanie produktów leczniczych - leku onkologicznego – 2 Pakiety dla potrzeb Katowickiego Centrum Onkologii w postaciach, dawkach i szacunkowych ilościach, których wykaz w podziale na Pakiety od 1 do 2 stanowi Załącznik Nr 2 do SWZ - Oferta Cenowa. Przedmiotem zamówienia jest produkt leczniczy – o nazwie międzynarodowej w określonej przez Zamawiającego postaci i dawce. 2. Oznaczenie przedmiotu zamówienia we Wspólnym Słowniku Zamówień: 33600000-6 produkty farmaceutyczne, 3. Wymagania: 1) Ilości zamawianego produktu leczniczego mogą ulec zmniejszeniu, w czasie obowiązywania umowy w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego związanych z udzielanymi świadczeniami zdrowotnymi i będą wynikały z bieżących zamówień bez możliwości dochodzenia roszczeń przez Wykonawcę z tytułu zmniejszenia ilości zakupionego produktu leczniczego. Ilość zamawianego towaru nie będzie mniejsza niż 50 % wartości Umowy. Jednakże w przypadku leków dedykowanych dla konkretnych pacjentów, Zamawiający zastrzega możliwość nie realizacji danego leku. 2) Produkt leczniczy musi być dostarczony zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. 3) Zamawiający rozumie przez zakup i dostarczanie produktów leczniczych dostawy do Apteki Szpitalnej realizowane w sposób ciągły na wezwanie Zamawiającego w terminach przez niego określonych, tj.: a) cito – maksymalnie do 24 godzin b) planowe – do 48 godzin od złożenia zamówienia przez Zamawiającego pisemnie przesłanego za pomocą poczty elektronicznej. Jeśli dostawa wypada w dniu wolnym od pracy lub poza godzinami pracy Apteki Szpitalnej dostawa nastąpi w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie. 4) Wykonawca musi zagwarantować możliwość składania zamówień pisemnie przesłanych elektronicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00. 5) Wykonawca składając ofertę składa równocześnie oświadczenie o posiadanym zabezpieczeniu dostaw na cały czas realizacji zamówienia. 6) W przypadku braku realizacji zamówienia w terminie określonym w umowie, Zamawiający dokona interwencyjnego zakupu produktu leczniczego, a Wykonawca wyraża zgodę na pokrycie powstałej różnicy pomiędzy ceną zakupu interwencyjnego, a wynikającą z umowy. 7) Zamawiający wymaga, żeby leki będące przedmiotem niniejszego postępowania były lekami znajdującymi się na liście – wykazie leków refundowanych (w zakresie leków, których to dotyczy) i umożliwiały Zamawiającemu sprawozdanie do NFZ terapii z ich użyciem (wykorzystaniem), rozumianej jako dokonanie przez Płatnika-NFZ pokrycia kosztów leczenia. 4. Informacja dotycząca równoważnika: 1) W Załączniku Nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa, w kolumnie „Dawka, postać, wielkość opakowania równoważnika oferowanego przez Wykonawcę” dopuszczalne jest złożenie w ofercie preparatu równoważnego wraz z podaniem dawki, postaci oraz odpowiedniej wielkości opakowania. 2) Zamawiający dopuszcza produkt leczniczy równoważny pod warunkiem, że będzie możliwa refundacja kosztów leczenia przez Narodowy Fundusz Zdrowia. 3) Opakowanie preparatu równoważnego nie może odbiegać od dopuszczalnej wielkości opakowania danej pozycji określonej w Załączniku Nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa. 4) Równoważnik, który będzie zawierał inną dawkę i postać niż wymieniona w Załączniku Nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa nie zostanie uwzględniony. 5) W przypadku zaoferowania produktu leczniczego równoważnego, w Załączniku Nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa, w kolumnach pn.:  „Cena jednostkowa netto”  „Wartość netto”  „Wartość brutto” należy podać wartości dotyczące zaoferowanego produktu leczniczego równoważnego. 5. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, tj. na poszczególne kompletne Pakiety. W przypadku, w którym Wykonawca złoży najkorzystniejsze oferty na więcej niż jeden z Pakietów, zostanie zawarta jedna umowa, w której każdy Pakiet stanowić będzie niezależny element, którego dotyczyć będą wszystkie jej postanowienia, włącznie z możliwością jej rozwiązania. 6. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych, na zasadach określonych w niniejszej SWZ. 7. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
Internal identifier: KCO/PN/82/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: https://kco.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet 1
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet 2
Internal identifier: 2