See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych stosowanych podczas zabiegów w Klinice Chirurgii Naczyniowej i Angiologii oraz Pracowni Radiologii Zabiegowej
Beschreibung: Dostawa wyrobów medycznych stosowanych podczas zabiegów w Klinice Chirurgii Naczyniowej i Angiologii oraz Pracowni Radiologii Zabiegowej - 28 ZADAŃ
Interne Kennung: EO/LA-2722/LVIII/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: koszulki naczyniowe, prowadniki, stenty, koszulki, cewniki, stentgrafty - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LVIII/26-1
Los: LOT-0002
Titel: Zadani 2
Beschreibung: stentgrafty, endoprotezy - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 2 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LVIII/26-2
Los: LOT-0003
Titel: Zadani 3
Beschreibung: cewniki - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 3 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LVIII/26-3
Los: LOT-0004
Titel: Zadani 4
Beschreibung: cewniki, systemy litotrypsji + dzierżawa generatora - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 4 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LVIII/26-4
Los: LOT-0005
Titel: Zadani 5
Beschreibung: stentgrafty - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 5 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LVIII/26-5
Los: LOT-0006
Titel: Zadani 6
Beschreibung: stentgrafty - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 6 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LVIII/26-6
Los: LOT-0007
Titel: Zadani 7
Beschreibung: stentgrafty - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 7 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LVIII/26-7
Los: LOT-0008
Titel: Zadani 8
Beschreibung: filtry, cewniki, koszulki - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 8 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LVIII/26-8
Los: LOT-0009
Titel: Zadani 9
Beschreibung: zestawy do cewnikowania, mikrocewniki, spirale - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 9 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LVIII/26-9
Los: LOT-0010
Titel: Zadani 10
Beschreibung: cewniki - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 10 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LVIII/26-10
Los: LOT-0011
Titel: Zadani 11
Beschreibung: stenty, prowadniki, koszulki - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 11 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LVIII/26-11
Los: LOT-0012
Titel: Zadani 12
Beschreibung: system do trombolizy celowanej, introduktory- szczegółowy opis zawiera załącznik nr 12 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LVIII/26-12
Los: LOT-0013
Titel: Zadani 13
Beschreibung: cewniki, stenty - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 13 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LVIII/26-13
Los: LOT-0014
Titel: Zadani 14
Beschreibung: cewniki - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 14 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LVIII/26-14
Los: LOT-0015
Titel: Zadani 15
Beschreibung: cząstki embilozacyjne, dreny - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 15 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LVIII/26-15
Los: LOT-0016
Titel: Zadani 16
Beschreibung: cewniki, prowadniki - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 16 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LVIII/26-16
Los: LOT-0017
Titel: Zadani 17
Beschreibung: stentgrafty - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 17 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LVIII/26-17
Los: LOT-0018
Titel: Zadani 18
Beschreibung: cewniki, separatory do trombektomii, spirale - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 18 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LVIII/26-18
Los: LOT-0019
Titel: Zadani 19
Beschreibung: łaty naczyniowe, protezy - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 19 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LVIII/26-19
Los: LOT-0020
Titel: Zadani 20
Beschreibung: filtry - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 20 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LVIII/26-20
Los: LOT-0021
Titel: Zadani 21
Beschreibung: inflatory, szanty - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 21 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LVIII/26-21
Los: LOT-0022
Titel: Zadani 22
Beschreibung: wkłady, filtry - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 22 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LVIII/26-22
Los: LOT-0023
Titel: Zadani 23
Beschreibung: klej tkankowy - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 23 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LVIII/26-23
Los: LOT-0024
Titel: Zadani 24
Beschreibung: kaseta, sterylny wężyk, adaptery, dreny - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 24 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LVIII/26-24
Los: LOT-0025
Titel: Zadani 25
Beschreibung: stentgrafty - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 25 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LVIII/26-25
Los: LOT-0026
Titel: Zadani 26
Beschreibung: hydrofilny materiał zatorowy - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 26 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LVIII/26-26
Los: LOT-0027
Titel: Zadani 27
Beschreibung: łączniki, introducery, strzykawki - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 27 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LVIII/26-27
Los: LOT-0028
Titel: Zadani 28
Beschreibung: cewniki do dializy - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 28 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LVIII/26-28