2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud en reparaties kunstgras en valondergronden
Beschreibung: Met deze aanbesteding wil de gemeente Zaanstad een opdrachtnemer kiezen die het onderhoud en de reparaties van kunstgras speelvelden structureel, veilig en efficiënt uitvoert. De gemeente hecht groot belang aan een opdrachtnemer die: •grip heeft op de uitvoering •proactief handelt •hinder voor gebruikers en omgeving beperkt •actief stuurt op kwaliteit en duurzaamheid •de opdrachtgever ontzorgt De opdracht bestaat uit twee onderdelen. 1. Jaarlijks onderhoud Opdrachtnemer voert jaarlijks een onderhoudsbeurt uit aan het kunstgras binnen de gemeente Zaanstad. 2. Reparaties (jaarrond) Opdrachtnemer is verantwoordelijk voor het herstel van beschadigingen aan het kunstgras gedurende het hele jaar. Zie aanbestedingsdocumenten. De gemeente heeft ervoor gekozen om het jaarlijkse onderhoud van de kunstgrasvelden en trapvelden te clusteren met de reparaties die gedurende het jaar worden uitgevoerd. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 2026-438
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Met deze aanbesteding wil de gemeente Zaanstad een opdrachtnemer kiezen die het onderhoud en de reparaties van kunstgras speelvelden structureel, veilig en efficiënt uitvoert. De opdracht bestaat uit twee onderdelen. 1. Jaarlijks onderhoud Opdrachtnemer voert jaarlijks een onderhoudsbeurt uit aan het kunstgras binnen de gemeente Zaanstad. 2. Reparaties (jaarrond) De eisen die aan de uitvoering van de opdracht en aan de inschrijver worden gesteld, staan gedetailleerd omschreven in het Bestek (Bijlage 1). Zie aanbestedingsdocumenten.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50870000 Reparatur und Wartung von Spielplatzeinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: n.v.t.