2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, montaż i uruchomienie: Fotel do pobrań i ciśnieniomierze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie: Fotela do pobrań i ciśnieniomierzy 3 szt. do wykonywania badań w Szpitalu w Kamieniu Pomorskim Sp. z o.o. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ który bezwzględnie powinien być złożony wraz z formularzem oferty (załącznik nr 1 do SWZ) (dalej również jako „FO”). Zamawiający wymaga, aby zaoferowany sprzęt stanowił wyrób medyczny – w rozumieniu Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620 z późn. zm., dalej „UoWM”), wprowadzony do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zamawiający na podstawie art. 30 ust. 2 ustawy PZP udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania. Zamówienie składa się z 2 zadań. 1) Zadanie nr 1: Dostawa montaż i uruchomienie: Fotel do pobrań – 1 sztuka 2) Zadanie nr 2: Dostawa montaż i uruchomienie: Ciśnieniomierze – 3 sztuka Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych obejmujących poszczególne zadania. Zamawiający nie wprowadza ograniczeń ilości zadań, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu Wykonawcy. Wykonawcy mogą składać ofertę obejmującą jedno zadanie, kilka zadań bądź wszystkie zadania.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Konieczność zastosowania krótszego terminu wynika z potrzeby zapewnienia terminowej realizacji projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu grantowego „Dostępność plus dla AOS”. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę i realizację zamówienia o długim terminie wykonania, natomiast uwzględniając czas niezbędny na przeprowadzenie postępowania, ustawowe terminy związane z jego przebiegiem, czas niezbędny na zawarcie umowy oraz długi termin realizacji zamówienia, zachowanie standardowego terminu składania ofert mogłoby istotnie zagrozić terminowej realizacji projektu. Skrócenie terminu składania ofert ma zatem na celu zapewnienie sprawnej realizacji postępowania oraz wykonania zamówienia w terminie umożliwiającym prawidłowe zakończenie projektu i wykorzystanie przyznanego dofinansowania. Jednocześnie wyznaczony termin, pomimo jego skrócenia, pozostaje wystarczający do przygotowania i złożenia ofert oraz nie narusza zasad uczciwej konkurencji i równego traktowania wykonawców
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 38423100 Manometer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa montaż i uruchomienie: Fotel do pobrań – 1 sztuka
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie: Fotela do pobrań do wykonywania badań w Szpitalu w Kamieniu Pomorskim Sp. z o.o. 2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ który bezwzględnie powinien być złożony wraz z formularzem oferty (załącznik nr 1 do SWZ) (dalej również jako „FO”). 3. Zamawiający wymaga, aby zaoferowany sprzęt stanowił wyrób medyczny – w rozumieniu Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620 z późn. zm., dalej „UoWM”), wprowadzony do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa montaż i uruchomienie: Ciśnieniomierze – 3 sztuka
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie: Ciśnieniomierze 3 sztuki do wykonywania badań w Szpitalu w Kamieniu Pomorskim Sp. z o.o. 2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ który bezwzględnie powinien być złożony wraz z formularzem oferty (załącznik nr 1 do SWZ) (dalej również jako „FO”). 3. Zamawiający wymaga, aby zaoferowany sprzęt stanowił wyrób medyczny – w rozumieniu Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620 z późn. zm., dalej „UoWM”), wprowadzony do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Haupteinstufung (cpv): 38423100 Manometer