2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sporto paskirties inžinerinio statinio (mokyklos stadiono), adresu: D. Poškos g. 24, Šilalės m., supaprastinto projekto parengimo pirkimas
Beschreibung: Perkamas sporto paskirties inžinerinio statinio (mokyklos stadiono), adresu: D. Poškos g. 24, Šilalės m., supaprastinto projekto parengimo pirkimas. Detali informacija pirkimo dokumentuose.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0