2. Verfahren
Verfahren
Titel: DE AANKOOP EN IMPLEMENTATIE VAN EEN ONLINE TESTPLATFORM BEVATTENDE PERSOONLIJKHEIDSVRAGENLIJSTEN EN HET TER BESCHIKKING STELLEN VAN OPLEIDINGSTOOLS VOOR HET INTERPRETEREN EN GEBRUIKEN VAN RAPPORTEN voor rekening van de FOD BOSA
Beschreibung: DE AANKOOP EN IMPLEMENTATIE VAN EEN ONLINE TESTPLATFORM BEVATTENDE PERSOONLIJKHEIDSVRAGENLIJSTEN EN HET TER BESCHIKKING STELLEN VAN OPLEIDINGSTOOLS VOOR HET INTERPRETEREN EN GEBRUIKEN VAN RAPPORTEN voor rekening van de FOD BOSA
Interne Kennung: BOSA 0081
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BOSA 0081 - 1
Beschreibung: AANKOOP EN IMPLEMENTATIE VAN EEN ONLINE TESTPLATFORM BEVATTENDE PERSOONLIJKHEIDSVRAGENLIJSTEN EN HET TER BESCHIKKING STELLEN VAN OPLEIDINGSTOOLS VOOR HET INTERPRETEREN EN GEBRUIKEN VAN RAPPORTEN
Interne Kennung: 1