608843-2026 - Ergebnis
Finnland – Inkubatoren – Hankinta, laitepankki 2026, Keskoskehto/elvytyspöytä 20240271, PSHVA-0132-2026 ja 20240134, PSHVA-0077-2026, Vastasyntyneiden teho-osasto 142072, Naisten osasto 141612
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hankinta, laitepankki 2026, Keskoskehto/elvytyspöytä 20240271, PSHVA-0132-2026 ja 20240134, PSHVA-0077-2026, Vastasyntyneiden teho-osasto 142072, Naisten osasto 141612
Beschreibung: Hankinnan kohteena on vastasyntyneen virvottelupöytä sekä keskoskehto sekä takuun jälkeinen valmistajan määritysten mukainen ylläpito.
Interne Kennung: 3778/02.08.01/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33152000 Inkubatoren
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 2026-052662-LOT-0001