2. Verfahren
Verfahren
Titel: LF/UPOL - Systém pro výuku kardiopulmonální resuscitace ve virtuální realitě
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je pořízení hardwarového vybavení a softwarové aplikace ve virtuální realitě pro výuku a nácvik kardiopulmonální resuscitace včetně automatického testování. Minimální požadavky na předmět Veřejné zakázky jsou vymezeny technickými, obchodními nebo jinými smluvními podmínkami, které jsou přílohou zadávací dokumentace. A to zejména Technickou specifikací a závazným Zněním smlouvy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: LF/UPOL - Systém pro výuku kardiopulmonální resuscitace ve virtuální realitě