2. Verfahren
Verfahren
Titel: Drukwerk Verkiezingen
Beschreibung: De opdracht betreft: • Het tijdig leveren, drukken c.q. printen van brieven, kiezerspassen, (vervangende) stempassen, volmachten, stembiljetten, kandidatenlijsten normaal en grote letters en enveloppen. Conform specifieke specificaties van het Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties (Kiesraad) en opdrachtgever. • Het verwerken van de adres- en verzendbestanden en het personaliseren van de stembescheiden. • Het couverteren van de sets stembescheiden per verkiezing en varianten hierop. • De verzending van de stembescheiden aan de door opdrachtgever aangegeven locaties. • De opdrachtnemer stelt en webportaal ter beschikking voor het uploaden en downloaden van documenten, zoals drukproeven, kiezersbestand, overzicht te lichten stempassen en om overige documenten te delen. • Het adequaat kunnen handelen in onverwachte situaties. Kiesgerechtigden circa 128.000
Interne Kennung: 2026-55
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1