608853-2023 - Ergebnis
Belgien – Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte – Oproep tot aanvraag tot deelneming - Aankoop MALDI-TOF MS systeem klinisch laboratorium, inclusief installatie, indienststelling, onderhoudscontract en consumables
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oproep tot aanvraag tot deelneming - Aankoop MALDI-TOF MS systeem klinisch laboratorium, inclusief installatie, indienststelling, onderhoudscontract en consumables
Beschreibung: zie II.2.4
Interne Kennung: AZG-PPP0UV-640/2041/2022/670-F02__2
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Aankoop MALDI-TOF MS systeem klinisch laboratorium, inclusief installatie, indienststelling, onderhoudscontract en consumables
Interne Kennung: 1
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Beschrijving: zie II.2.4
Interne identificatiecode: AZG-PPP0UV-640/2041/2022/670-F02__2
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33000000 Medische apparatuur, farmaceutische artikelen en artikelen voor lichaamsverzorging
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1