2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kampania promocyjna polegającej na promocji gospodarczej województwa warmińsko-mazurskiego w Korei Południowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i przeprowadzenie kampanii promocyjnej polegającej na promocji gospodarczej województwa warmińsko-mazurskiego w Korei Południowej w ramach projektu „Promocja gospodarcza Warmii i Mazur 2024+” dofinansowanego ze środków programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur na lata 2021-2027 (Nazwa projektowa zadania: Kampania promocyjna w wybranych krajach Azji).
Interne Kennung: ZP.272.1.100.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy