2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering, implementatie, configuratie op maat en onderhoud van een afspraken- en klantgeleidingssysteem
Beschreibung: De opdracht omvat de levering, implementatie, configuratie, beveiliging, ondersteuning en het onderhoud van een geïntegreerd afspraken- en klantgeleidingssysteem, inclusief de benodigde software en hardware.
Interne Kennung: AKD-2026/074
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AKD-2026/074 - 1
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: AKD-2026/074
Tipo de procedimiento: Negociado con publicación previa de un anuncio de licitación / licitación con negociación
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: AKD-2026/074 - 1
Identificador interno: 1