608854-2026 - Ergebnis
Polen – Straßentransport/-beförderung – DOWOZY (PRZYWÓZ I ODWÓZ) DZIECI DO SZKÓŁ NA TERENIE GMINY KUŚLIN W ROKU SZKOLNYM 2026/2027
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOWOZY (PRZYWÓZ I ODWÓZ) DZIECI DO SZKÓŁ NA TERENIE GMINY KUŚLIN W ROKU SZKOLNYM 2026/2027
BeschreibungWspólny Słownik Zamówień (CPV): 60100000-9 – usługi w zakresie transportu drogowego 1. Przedmiotem zamówienia są dowozy i odwozy uczniów na terenie Gminy Kuślin, na trasie z domu do szkoły i z powrotem we wszystkie dni nauki szkolnej w roku szkolnym 2026/2027, w okresie od dnia 1 września 2026 r. do dnia 25.06.2027 r. 2. Dowozy i odwozy uczniów obejmują : A. Zespół Szkoła Podstawowa- Przedszkole w Michorzewie Przedmiot zamówienia obejmuje dowozy i odwozy z wykorzystaniem dwóch autobusów. • Pierwszy autobus dla trasy obejmującej miejscowości: 1. Przywozy • Pierwszy autobus a. Kurs 1 - Michorzewo – Turkowo – Krystianowo – Michorzewko- Michorzewo - Kuślin – Michorzewo Łącznie ok 26 km Szacunkowa ilość uczniów na trasie 46 • Drugi autobus b. Kurs 1 - Michorzewo – Głuponie parcele – Głuponie wieś – Trzcianka – Michorzewo c. Kurs 2 -Michorzewo – Trzcianka p/z – Wymysłowo – Śliwno – Krystianowo - Michorzewo Łącznie ok 32 km Szacunkowa ilość uczniów na trasach 84. 2. Odwozy • Pierwszy autobus a. Kurs 1 – Michorzewo – Michorzewko – Kuślin – Krystianowo – Turkowo – Michorzewo ok 26 km. b. Kurs 2 - Michorzewo, Michorzewko, Kuślin, Michorzewo, Krystianowo – Turkowo – Michorzewo ok 26 km c. Kurs 3 Michorzewo – Michorzewko – Kuślin – Michorzewo – Krystianowo – Turkowo – Michorzewo ok 26 km d. Kurs 4 – Michorzewo – Michorzewko – Kuślin – Michorzewo – Krystianowo – Turkowo – Michorzewo ok 26 km. Szacunkowa ilość uczniów na trasach 43. Poniedziałek 130 km Wtorek 104 km Środa 104 km Czwartek 130 km Piątek 104 km Łącznie 572 km tygodniowo • Drugi autobus a. Kurs 1 – Michorzewo – Głuponie – Głuponie parcele – Trzcianka – Śliwno – Śliwno – Krystianowo – ok 28 km b. Kurs 2 – Michorzewo – Głuponie – Głuponie parcele – Trzcianka – Wymysłowo – Śliwno – Śliwno huby – Michorzewo ok 28km c. Trasa 3 – Michorzewo – Głuponie – Głuponie parcele – Trzcianka - Wymysłowo – Śliwno – Śliwno huby – Michorzewo – ok 28km d. Trasa 4 – Michorzewo – Głuponie – Głuponie parcele – Trzcianka – Wymysłowo – Śliwno – Śliwno huby – Michorzewo - ok 28 km Poniedziałek 144 km Wtorek 116 km Środa 116km Czwartek 144km Piątek 116km Szacunkowa ilość uczniów na trasach 84. Łączna ilość kilometrów tygodniowo 636 km B. Zespół Szkoła Podstawowa - Przedszkole w Wąsowie. Przedmiot zamówienia obejmuje dowozy i odwozy z wykorzystaniem dwóch autobusów. • Pierwszy autobus dla trasy obejmującej miejscowości; 1. Przywozy: a. Kurs I: Wąsowo - Głuponie (przedszkole) – Trzcianka - p.H. Chraplewo - p. A. Chraplewo - p. K. Chraplewo - Zygmuntowo - Chraplewo (parcele) - Chraplewo (przystanek) – p. K. Głuponie - Głuponie (przystanek) Wąsowo (szkoła) - 32 km b. Kurs II: Wąsowo - Kuślin - Wąsowo (szkoła) - 12 km c. Kurs III : Wąsowo - Głuponie (przedszkole) –Trzcianka - p.H. Chraplewo - p. A. Chraplewo - p.K. Chraplewo - Zygmuntowo - Chraplewo (parcele) - Chraplewo (przystanek) - p. K. Głuponie - Głuponie (przystanek) Wąsowo (szkoła) - 32 km 2. Odwozy a. Kurs I: Wąsowo - Głuponie (przystanek) – p. K. Głuponie - Chraplewo (przystanek) - Chraplewo (parcele) - p. K. Chraplewo - Zygmuntowo - p. A. Chraplewo - p. H. Chraplewo - Trzcianka – Głuponie (przedszkole) - Wąsowo (szkoła) - 31 km b. Kurs II: Wąsowo - Głuponie (przystanek) – p. K. Głuponie - Chraplewo (przystanek) - Chraplewo (parcele) - p. K. Chraplewo – Zygmuntowo - p. A. Chraplewo – p. H. Chraplewo - Trzcianka – Głuponie (przedszkole) - Wąsowo (szkoła) - 31 km c. Kurs III : Wąsowo - Głuponie (przystanek) – Głuponie (przedszkole) - Trzcianka - p. H. Chraplewo - p. A. Chraplewo – Zygmuntowo - Chraplewo (przystanek) - Chraplewo (parcele) – Wąsowo (szkoła) - 29 km d. Kurs IV: Wąsowo - Głuponie (przystanek) – Chraplewo (przystanek) - Chraplewo (parcele)- p. A. Chraplewo - p. H. Chraplewo – Zygmuntowo -Trzcianka - Wąsowo (szkoła) - 25 km Szacunkowa ilość uczniów na trasie – łącznie 106 łączna ilości 192 km dziennie x 5 dni = 960 km tygodniowo. • Drugi autobus dla trasy obejmującej miejscowości: 1. PRZYWOZY: a. Kurs I: Wąsowo - Kuślin - Nowa Dąbrowa - sklep Dąbrowa - szkoła Dąbrowa – p.O. Dąbrowa -Wąsowo (szkoła) - 20 km b. Kurs II: Wąsowo - Wąsowo ul. Wytomyska - Wąsówko - Wąsowo ul. Zachodnia - Wąsowo ul. Polna - Wąsowo (szkoła) -13 km c. Kurs III : Wąsowo - Kuślin – sklep Dąbrowa – szkoła Dąbrowa - p.O. Dąbrowa - Wąsowo (szkoła) - 16 km 2. Odwozy a. Kurs I: Wąsowo - Kuślin - Nowa Dąbrowa - sklep Dąbrowa - szkoła Dąbrowa - p.O. Dąbrowa - Wąsowo (szkoła) - 20 km b. Kurs II: Wąsowo - Kuślin - sklep Dąbrowa – szkoła Dąbrowa - p.O. Dąbrowa - Wąsowo ul. Polna - Wąsowo ul. Zachodnia - Wąsówko - Wąsowo (szkoła) - 29 km c. Kurs III : Wąsowo - Kuślin - sklep Dąbrowa - szkoła Dąbrowa - p.O. Dąbrowa - Wąsowo (szkoła) - 16 km d. Kurs IV: Wąsowo - Wąsówko - Wąsowo ul. Zachodnia - Wąsowo ul. Polna - p.O. Dąbrowa - sklep Dąbrowa - szkoła Dąbrowa - Kuślin - Wąsowo - 29 km łączna ilości 143 km dziennie x 5 dni = 715 km tygodniowo Szacunkowa ilość uczniów na trasie 86. Dowozy odbywać się będą łącznie przez ok 183 dni Szacuje się liczbę kilometrów do przejechania w celu wykonania zamówienia w roku szkolnym 2026/2027 na ok. 105 518 km. 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmian: a. ilości dowożonych uczniów (do 15%), b. adresów zamieszkania uczniów, c. wykazu dni nauki szkolnej. Różnica w ilości przewożonych uczniów nie będzie stanowić roszczeń Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. O każdej zmianie Zamawiający poinformuje Wykonawcę w formie pisemnej, poprzez faks lub e-mail.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są dowozy i odwozy uczniów na terenie Gminy Kuślin, na trasie z domu do szkoły i z powrotem we wszystkie dni nauki szkolnej w roku szkolnym 2026/2027, w okresie od dnia 1 września 2026 r. do dnia 25.06.2027 r. 2. Dowozy i odwozy uczniów obejmują : A. Zespół Szkoła Podstawowa- Przedszkole w Michorzewie Przedmiot zamówienia obejmuje dowozy i odwozy z wykorzystaniem dwóch autobusów. • Pierwszy autobus dla trasy obejmującej miejscowości: 1. Przywozy • Pierwszy autobus a. Kurs 1 - Michorzewo – Turkowo – Krystianowo – Michorzewko- Michorzewo - Kuślin – Michorzewo Łącznie ok 26 km Szacunkowa ilość uczniów na trasie 46 • Drugi autobus b. Kurs 1 - Michorzewo – Głuponie parcele – Głuponie wieś – Trzcianka – Michorzewo c. Kurs 2 -Michorzewo – Trzcianka p/z – Wymysłowo – Śliwno – Krystianowo - Michorzewo Łącznie ok 32 km Szacunkowa ilość uczniów na trasach 84. 2. Odwozy • Pierwszy autobus a. Kurs 1 – Michorzewo – Michorzewko – Kuślin – Krystianowo – Turkowo – Michorzewo ok 26 km. b. Kurs 2 - Michorzewo, Michorzewko, Kuślin, Michorzewo, Krystianowo – Turkowo – Michorzewo ok 26 km c. Kurs 3 Michorzewo – Michorzewko – Kuślin – Michorzewo – Krystianowo – Turkowo – Michorzewo ok 26 km d. Kurs 4 – Michorzewo – Michorzewko – Kuślin – Michorzewo – Krystianowo – Turkowo – Michorzewo ok 26 km. Szacunkowa ilość uczniów na trasach 43. Poniedziałek 130 km Wtorek 104 km Środa 104 km Czwartek 130 km Piątek 104 km Łącznie 572 km tygodniowo • Drugi autobus a. Kurs 1 – Michorzewo – Głuponie – Głuponie parcele – Trzcianka – Śliwno – Śliwno – Krystianowo – ok 28 km b. Kurs 2 – Michorzewo – Głuponie – Głuponie parcele – Trzcianka – Wymysłowo – Śliwno – Śliwno huby – Michorzewo ok 28km c. Trasa 3 – Michorzewo – Głuponie – Głuponie parcele – Trzcianka - Wymysłowo – Śliwno – Śliwno huby – Michorzewo – ok 28km d. Trasa 4 – Michorzewo – Głuponie – Głuponie parcele – Trzcianka – Wymysłowo – Śliwno – Śliwno huby – Michorzewo - ok 28 km Poniedziałek 144 km Wtorek 116 km Środa 116km Czwartek 144km Piątek 116km Szacunkowa ilość uczniów na trasach 84. Łączna ilość kilometrów tygodniowo 636 km B. Zespół Szkoła Podstawowa - Przedszkole w Wąsowie. Przedmiot zamówienia obejmuje dowozy i odwozy z wykorzystaniem dwóch autobusów. • Pierwszy autobus dla trasy obejmującej miejscowości; 1. Przywozy: a. Kurs I: Wąsowo - Głuponie (przedszkole) – Trzcianka - p.H. Chraplewo - p. A. Chraplewo - p. K. Chraplewo - Zygmuntowo - Chraplewo (parcele) - Chraplewo (przystanek) – p. K. Głuponie - Głuponie (przystanek) Wąsowo (szkoła) - 32 km b. Kurs II: Wąsowo - Kuślin - Wąsowo (szkoła) - 12 km c. Kurs III : Wąsowo - Głuponie (przedszkole) –Trzcianka - p.H. Chraplewo - p. A. Chraplewo - p.K. Chraplewo - Zygmuntowo - Chraplewo (parcele) - Chraplewo (przystanek) - p. K. Głuponie - Głuponie (przystanek) Wąsowo (szkoła) - 32 km 2. Odwozy a. Kurs I: Wąsowo - Głuponie (przystanek) – p. K. Głuponie - Chraplewo (przystanek) - Chraplewo (parcele) - p. K. Chraplewo - Zygmuntowo - p. A. Chraplewo - p. H. Chraplewo - Trzcianka – Głuponie (przedszkole) - Wąsowo (szkoła) - 31 km b. Kurs II: Wąsowo - Głuponie (przystanek) – p. K. Głuponie - Chraplewo (przystanek) - Chraplewo (parcele) - p. K. Chraplewo – Zygmuntowo - p. A. Chraplewo – p. H. Chraplewo - Trzcianka – Głuponie (przedszkole) - Wąsowo (szkoła) - 31 km c. Kurs III : Wąsowo - Głuponie (przystanek) – Głuponie (przedszkole) - Trzcianka - p. H. Chraplewo - p. A. Chraplewo – Zygmuntowo - Chraplewo (przystanek) - Chraplewo (parcele) – Wąsowo (szkoła) - 29 km d. Kurs IV: Wąsowo - Głuponie (przystanek) – Chraplewo (przystanek) - Chraplewo (parcele)- p. A. Chraplewo - p. H. Chraplewo – Zygmuntowo -Trzcianka - Wąsowo (szkoła) - 25 km Szacunkowa ilość uczniów na trasie – łącznie 106 łączna ilości 192 km dziennie x 5 dni = 960 km tygodniowo. • Drugi autobus dla trasy obejmującej miejscowości: 1. PRZYWOZY: a. Kurs I: Wąsowo - Kuślin - Nowa Dąbrowa - sklep Dąbrowa - szkoła Dąbrowa – p.O. Dąbrowa -Wąsowo (szkoła) - 20 km b. Kurs II: Wąsowo - Wąsowo ul. Wytomyska - Wąsówko - Wąsowo ul. Zachodnia - Wąsowo ul. Polna - Wąsowo (szkoła) -13 km c. Kurs III : Wąsowo - Kuślin – sklep Dąbrowa – szkoła Dąbrowa - p.O. Dąbrowa - Wąsowo (szkoła) - 16 km 2. Odwozy a. Kurs I: Wąsowo - Kuślin - Nowa Dąbrowa - sklep Dąbrowa - szkoła Dąbrowa - p.O. Dąbrowa - Wąsowo (szkoła) - 20 km b. Kurs II: Wąsowo - Kuślin - sklep Dąbrowa – szkoła Dąbrowa - p.O. Dąbrowa - Wąsowo ul. Polna - Wąsowo ul. Zachodnia - Wąsówko - Wąsowo (szkoła) - 29 km c. Kurs III : Wąsowo - Kuślin - sklep Dąbrowa - szkoła Dąbrowa - p.O. Dąbrowa - Wąsowo (szkoła) - 16 km d. Kurs IV: Wąsowo - Wąsówko - Wąsowo ul. Zachodnia - Wąsowo ul. Polna - p.O. Dąbrowa - sklep Dąbrowa - szkoła Dąbrowa - Kuślin - Wąsowo - 29 km łączna ilości 143 km dziennie x 5 dni = 715 km tygodniowo Szacunkowa ilość uczniów na trasie 86. Dowozy odbywać się będą łącznie przez ok 183 dni Szacuje się liczbę kilometrów do przejechania w celu wykonania zamówienia w roku szkolnym 2026/2027 na ok. 105 518 km. 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmian: a. ilości dowożonych uczniów (do 15%), b. adresów zamieszkania uczniów, c. wykazu dni nauki szkolnej. Różnica w ilości przewożonych uczniów nie będzie stanowić roszczeń Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. O każdej zmianie Zamawiający poinformuje Wykonawcę w formie pisemnej, poprzez faks lub e-mail.
Optionen
Beschreibung der Optionennd