608866-2023 - Ergebnis
Niederlande – Glatteisbeseitigung – Gladheidsbeheersing fietspaden Hoogeveen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gladheidsbeheersing fietspaden Hoogeveen
Beschreibung: Gladheidbeheersing fietspaden gemeente Hoogeveen Circa € 70.000 per jaar
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Gladheidbeheersing fietspaden Hoogeveen
Beschreibung: consignatie en beheersing gladheid fietspaden, gevraagd wordt naar tractie en personeel geschatte omvang € 70.000 per jaar
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er zijn verlengopties.
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90630000 IJsbestrijdingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 90620000 Sneeuwruimingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 90630000 IJsbestrijdingsdiensten
Opties:
Beschrijving van de opties: Er zijn verlengopties.