608867-2023 - Wettbewerb
Belgien – Bedarfspersonenbeförderung – Transport de personnes à mobilité réduite "BerNavette 2024-2026"
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vervoer van personen met beperkte mobiliteit "BerNavette 2024-2026"
Beschreibung: De opdracht betreft het vervoer van personen met een erkende beperkte mobiliteit, ongeacht hun leeftijd. Het vervoer zal geregeld worden op basis van de ophaling van de personen aan huis en het vervoer naar de verschillende vaste halten in de gemeente (zie lijst van de vaste haltes als bijlage van dit bestek). Er zal ook de mogelijkheid zijn om de lijst uit te breiden met andere haltes die binnen of buiten de gemeente Sint-Agatha-Berchem gelegen zijn. De terugkeer van de personen naar hun woonplaats zal eveneens gewaarborgd moeten worden. Dit vervoer zal van maandag tot vrijdag georganiseerd worden van 08.00 tot 18.00 uur. (behalve op feestdagen) De uurregeling zal op vraag van het OCMW uitgebreid kunnen worden op zaterdagen en zondagen van 09.00 tot 18.00 uur. De inschrijver zal in voorkomend geval zijn diensten aanpassen binnen een termijn van 30 kalenderdagen te rekenen vanaf de datum van aanvraag van het OCMW.
Interne Kennung: 10/5/2023 11:23 AM 3PID1056 SCAD 1056 - 30/08/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Vervoer van personen met beperkte mobiliteit "BerNavette 2024-2026"
Interne Kennung: SCAD 1056 - 30/08/2023