See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług zagospodarowania poszczególnych frakcji odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości niezamieszkałych dla Zakładu Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Mosinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług zagospodarowania poszczególnych frakcji odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości niezamieszkałych dla Zakładu Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Mosinie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ZUK Mosina 3-PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ NR 1 – Opakowania ze szkła
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi zagospodarowania odpadów szkła o kodzie 15 01 07 w maksymalnej ilości 14,88 Mg, zebranych w ramach prowadzenia selektywnej zbiórki odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości niezamieszkałych zlokalizowanych na obszarze działalności Zamawiającego.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 Pzp na warunkach określonych w Załączniku nr 4 do SWZ – Wzór umowy.
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ NR 2 – Zużyte opony
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi zagospodarowania odpadów frakcji zużyte opony o kodzie 16 01 03 w maksymalnej ilości 7 Mg, zebranych w ramach prowadzenia odbioru u właścicieli nieruchomości niezamieszkałych zlokalizowanych na obszarze działalności Zamawiającego.
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ NR 3 – Inne odpady nieulegające biodegradacji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi zagospodarowania odpadów innych nieulegających biodegradacji o kodzie 20 02 03 w maksymalnej ilości 56 Mg, zebranych w ramach prowadzenia odbioru u właścicieli nieruchomości niezamieszkałych, zlokalizowanych na obszarze działalności Zamawiającego.
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ NR 4 – Odpady Biodegradowalne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi zagospodarowania odpadów biodegradowalnych o kodzie 20 02 01 w maksymalnej ilości 26,25 Mg, zebranych w ramach prowadzenia odbioru u właścicieli nieruchomości niezamieszkałych oraz zebrane w ramach prowadzenia prac pielęgnacyjnych oraz zleceń wycinek drzew, oraz krzewów zlokalizowanych na obszarze działalności Zamawiającego. Odpady dostarczane przez Zamawiającego w kontenerach o pojemności 4-40 m³ lub pojazdami typu śmieciarka. Odpady o różnej gradacji, od drobnych liści i gałęzi po duże konary oraz korzenie.
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ NR 5 – Odpady wielkogabarytowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi zagospodarowania odpadów wielkogabarytowych o kodzie 20 03 07 w maksymalnej ilości 2,63 Mg, zebranych w ramach prowadzenia odbioru u właścicieli nieruchomości zamieszkałych.
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ NR 6 – Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi zagospodarowania odpadów niesegregowanych (zmieszanych) o kodzie 20 03 01 w maksymalnej ilości 1890 Mg, zebranych w ramach prowadzenia odbioru u właścicieli nieruchomości niezamieszkałych, zlokalizowanych na obszarze działalności Zamawiającego.
Los: LOT-0007
Titel: CZĘŚĆ NR 7 – Opakowania z tworzyw sztucznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi zagospodarowania odpadów niesegregowanych (zmieszanych) o kodzie 15 01 02 w maksymalnej ilości 41,13 Mg, zebranych w ramach prowadzenia odbioru u właścicieli nieruchomości niezamieszkałych, zlokalizowanych na obszarze działalności Zamawiającego.
608873-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZUK Mosina 3-PN/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90533000 Waste-tip management services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: CZĘŚĆ NR 1 – Opakowania ze szkła
Options:
Lot: LOT-0002
Title: CZĘŚĆ NR 2 – Zużyte opony
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005
Lot: LOT-0006
Lot: LOT-0007