608875-2026 - Ergebnis
Rumänien – Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke – CF-02 Lotul 3: Unitate mobila pentru interventii retele;
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: CF-02 Lotul 3: Unitate mobila pentru interventii retele;
Beschreibung: Obiectul contractului il constituie : Achiziția de utilaje si echipamente pentru intretinerea sistemelor de apa si canalizare ale operatorului regional SC EURO APAVOL SA, instalare, punere in functiune, instruirea personalului de exploatare al achizitorului, asistenta tehnica pentru intretinere si reparatii in perioada de garantie conform prevederilor Caietului de sarcini : CF-02 Lotul 3: Unitate mobila pentru interventii retele; - Autoutilitara 3.5 t, cu 6+1 locuri si platforma usoara cu obloane, buc 3 ; - Motocompresor mobil (tractabil), buc 3 ; - Ciocan demolator pneumatic, buc 3 ; - Generator electric, buc 3 ; - Freza pentru taiere asfalt/beton, buc 3 ; - Mai compactor, buc 3 ; - Motopompa pentru apa uzata mare, buc 3 ; - Motopompa pentru apa uzata mica, buc 2 ; - Presa hidraulica pentru obturare conducte actionata cu compressor, buc 1 ; - Presa hidraulica pentru obturare conducte actionata manual, buc 3 ; - Aparat de sudura cap - cap pentru conducte 250-500 mm, buc 4 ; - Aparat de sudura cap - cap pentru conducte 90-250 mm, buc 4 ; - Aparat de sudura prin electrofuziune pentru conducte, buc 4 ; - Cilindru compactor, buc 4. Specificatiile tehnice ale produselor ce urmeaza sa fie furnizate, precum si cerintele privind punerea in functiune si serviciile conexe sunt detaliate in Caietul de sarcini.
Interne Kennung: CF -02 LOT 3
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: CF-02 Lotul 3: Unitate mobila pentru interventii retele ­ Autoutilitara 3.5 t, cu 6+1 locuri si platforma usoara cu obloane, buc 3 ; ­ Motocompresor mobil (tractabil), buc 3 ; ­ Ciocan demolator pneumatic, buc 3 ; ­ Generator electric, buc 3 ; ­ Freza pentru taiere asfalt/beton, buc 3 ; ­ Mai compactor, buc 3 ; ­ Motopompa pentru apa uzata mare, buc 3 ; ­ Motopompa pentru apa uzata mica, buc 2 ; ­ Presa hidraulica pentru obturare conducte actionata cu compressor, buc 1 ; ­ Presa hidraulica pentru obturare conducte actionata manual, buc 3 ; ­ Aparat de sudura cap - cap pentru conducte 250-500 mm, buc 4 ; ­ Aparat de sudura cap - cap pentru conducte 90-250 mm, buc 4 ; ­ Aparat de sudura prin electrofuziune pentru conducte, buc 4 ; ­ Cilindru compactor, buc 4.
Interne Kennung: 1