608876-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen – Świadczenie usług serwisowych dla aparatów do znieczulenia firmy Draeger
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług serwisowych dla aparatów do znieczulenia firmy Draeger
Beschreibung3.1 Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług serwisowych w okresie 24 miesięcy dla 11 sztuk aparatów do znieczulenia Draeger użytkowanych w Bolesławcu, obejmujących: a) Atlan A350 – 6 szt. s/n: ASTC-0121 (rok prod. 2024), ASTC-0120 (rok prod. 2024), ASRN-0097 (rok prod. 2022), ASRN-0136 (rok prod. 2022), ASNH-0239 (rok prod. 2020), ASTM-0637 (rok prod. 2024, objęty gwarancją do 12.2026r.) wraz z pracującymi z nimi kardiomonitorami oraz monitorami przewodnictwa nerwowo mięśniowego; b) Primus - 4 szt. s/n: ASAN-0208 (rok prod. 2009), ASAN-0209 (rok prod. 2009), ASKC-0142 (rok prod. 2017), ASKC-0143 (rok prod. 2017) wraz z pracującymi z nimi kardiomonitorami; c) Fabius MRI – 1 szt. s/n: ASPH-0016 (rok prod. 2021) wraz z pracującym z nim kardiomonitorem.
Interne Kennung39/PN/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Menge11 Stück