2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie Drinkbekeroplossingen
Beschreibung: Gemeente Den Haag is op zoek naar een drinkbekeroplossing voor medewerkers en bezoekers. Hierbij is het van belang dat deze circulair wordt ingericht waarbij het gebruik van herbruikbare bekers verder wordt gestimuleerd. Op dit moment is BYOC (Bring Your Own Cup) de voorkeursrichting. Het uitgangspunt hierbij is dat medewerkers primair gebruikmaken van een persoonlijke herbruikbare beker en dat bezoekers zoveel mogelijk gebruikmaken van herbruikbare alternatieven. Het doel van deze consultatie is enerzijds het voorleggen van het BYOC-concept aan de markt, en anderzijds inzicht te krijgen in mogelijke alternatieve oplossingen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55000000 Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör, 39221120 Tassen und Gläser