608886-2023 - Wettbewerb
Belgien – Dienstleistungen des Druckgewerbes – Ledenmagazine 'Objectief & Gezond': drukken, postklaar maken, frankeren en verzenden
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ledenmagazine 'Objectief & Gezond': drukken, postklaar maken, frankeren en verzenden
Beschreibung: Het doel van de opdracht is het drukken, postklaar maken, het frankeren en verzenden van het ledenmagazine 'Objectief & Gezond'. 'Objectief & Gezond' is het driemaandelijks gezondheidsmagazine van het Vlaams & Neutraal Ziekenfonds. Het magazine verschijnt in maart, juni, september en december op 66.000 exemplaren en telt 24 bladzijden. De artikels in het nummer hebben een louter informatieve waarde en hebben betrekking op de diensten en voordelen die het Vlaams & Neutraal Ziekenfonds en haar aanverwante partners vzw Krunsj, vzw Comfoplus, VMOB HsopiPlus, Neutrale Zorgkas Vlaanderen en vzw Sociaal Centrum aanbieden. Centraal staan de artikels over gezondheidsvoorlichting. Het magazine wordt verstuurd naar: 1. de leden van het Vlaams & Neutraal Ziekenfonds op een adres in België en buitenland; 2. ca. 120 exemplaren worden op etiketten gedrukt en het adressenbestand hiervan wordt apart aangeleverd (niet inbegrepen in het ledenbestand); 3. meerdere exemplaren (ca. 500 per domein) worden bezorgd in de vakantiedomeinen in Bomal-Sur-Ourthe (Dennenheuvel) en Oostduinkerke (Hoge Duin); 4. de restvoorraad wordt op de hoofdzetel in Mechelen geleverd. Het Vlaams & Neutraal Ziekenfonds zoekt een drukkerij die het magazine postklaar kan aanleveren na maximaal 1 werkweek. Er wordt van de drukkerij verwacht dat zij het magazine onder omslag brengen en personaliseren met de aangeleverde adresgegevens (of indien gekozen wordt voor de variante: sealen per exemplaar en de contactgegevens drukken op biologisch afbreekbare folie), tenslotte frankeren en verzenden van het magazine. Het Vlaams & Neutraal Ziekenfonds werkt voor haar magazine graag samen met een drukkerij / leverancier met een FSC-keurmerk en/of EU-ecolabel. Dit houdt dat er een aanbod van groene producten is in de meest brede zin van het woord. Er wordt niet alleen rekening gehouden met het beheer van de bossen, maar er wordt ook waarde gehecht aan het in stand houden en beschermen van het bosgebied en met alle producten die beter zijn voor het milieu zonder aan kwaliteit in te boeten. Alle communicatie vooraf, zowel mondeling als schriftelijk, alsook de facturatie dient in het Nederlands te gebeuren. In het geval van wijziging in het commerciële beleid van het Vlaams & Neutraal Ziekenfonds kan de opdracht ten alle tijde opgezegd worden met een aangetekende vooropzeg van 3 maanden.
Interne Kennung: 10/4/2023 3:23 PM 3PID295 2023/008/WCEL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79820000 Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ledenmagazine 'Objectief & Gezond': drukken, postklaar maken en verzenden op biologisch afbreekbare folie
Beschreibung: Ledenmagazine 'Objectief & Gezond': drukken, postklaar maken en verzenden op biologisch afbreekbare folie
Interne Kennung: 2023/008/WCEL