2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenie usług dystrybucji elektrycznej.
Vorherige Bekanntmachung: 490949-2026
Interne Kennung: 6/P/2026/UE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający wyznaczył termin składania ofert krótszy niż 30 dni, działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy PZP, z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia. Pilna potrzeba udzielenia zamówienia wynika z konieczności zapewnienia nieprzerwanych dostaw energii elektrycznej do obiektów Zamawiającego, w których realizowane są zadania z zakresu ochrony zdrowia, w tym zadania Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze. Brak zawarcia umowy w terminie może skutkować ryzykiem zakłócenia ciągłości rozliczeń dostaw energii elektrycznej lub koniecznością korzystania z mniej korzystnych zasad sprzedaży rezerwowej. Skrócenie terminu składania ofert pozostaje proporcjonalne do przedmiotu zamówienia, ponieważ przedmiotem postępowania jest standardowa kompleksowa dostawa energii elektrycznej, a dokumentacja postępowania zawiera dane techniczne punktów poboru energii niezbędne do przygotowania oferty. Skrócenie terminu nie narusza zasady uczciwej konkurencji ani równego traktowania Wykonawców.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy