See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części)
Interne Kennung: ZP/2026/07/0061/PE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 76100000 Fachdienste für die Erdgasindustrie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 1 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN1000 na odcinku Rawa Mazowiecka - Wronów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 1 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN1000 na odcinku Rawa Mazowiecka - Wronów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Interne Kennung: ZP/2026/07/0061/PE - Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 13 części) - Część 2- inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN350 na odcinku Stęszew – Poznań (Komorniki)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 2- inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN350 na odcinku Stęszew – Poznań (Komorniki) 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Interne Kennung: ZP/2026/07/0061/PE - Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 3 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN500 na odcinku Odolanów - Krobia
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 3 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN500 na odcinku Odolanów - Krobia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Interne Kennung: ZP/2026/07/0061/PE - Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 4 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN500 na odcinku Goleniów - Płoty
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 4 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN500 na odcinku Goleniów - Płoty. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Interne Kennung: ZP/2026/07/0061/PE - Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 5 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN250 na odcinku Zakęcie - Chynów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 5 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN250 na odcinku Zakęcie - Chynów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Interne Kennung: ZP/2026/07/0061/PE - Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 6 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN350 na odcinku Konarzewo – Czerwonak
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 6 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN350 na odcinku Konarzewo – Czerwonak. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Interne Kennung: ZP/2026/07/0061/PE - Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 7 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN700 na odcinku Sławków - Oświęcim
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 7 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN700 na odcinku Sławków - Oświęcim. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Interne Kennung: ZP/2026/07/0061/PE - Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 8 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN300 na odcinku Polkowice - Małomice
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 8 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN300 na odcinku Polkowice - Małomice. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Interne Kennung: ZP/2026/07/0061/PE - Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 9 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN700 na odcinku Głuchów – Sędziszów Małopolski
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 9 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN700 na odcinku Głuchów – Sędziszów Małopolski. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Interne Kennung: ZP/2026/07/0061/PE - Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 10 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN200 na odcinku Trzek – Środa Wielkopolska
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 10 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN200 na odcinku Trzek – Środa Wielkopolska. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Interne Kennung: ZP/2026/07/0061/PE - Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 11 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN500 na odcinku Rembelszczyzna II – Siedlin II
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 11 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN500 na odcinku Rembelszczyzna II – Siedlin II. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Interne Kennung: ZP/2026/07/0061/PE - Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 12 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN500 na odcinku Siedlin II – Głowina II
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 12 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN500 na odcinku Siedlin II – Głowina II. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Interne Kennung: ZP/2026/07/0061/PE - Część 12